Muutke oma turundusstrateegiat LOCALiQiga

Ramon Ray jõudis järele Paras Maniariga, USA TODAY võrgustiku turunduslahenduste meeskonna presidendile. USA TODAY võrk on üle saja eraldiseisva, individuaalse ajaloolise päranduudiste organisatsiooni ja saidi rühm üle kogu riigi, mis teenindavad kohalikke kogukondi – kõikjal Abilene’ist Texases ja Nashville’is Tennessee osariigis. Nende võrgustik puudutab ligi 125 miljonit publikut kuus. See on palju inimesi!

Õigeks tegemise tähtsus

Väikeettevõtete jaoks ei saa te äri teha ilma digitaalse ümberkujundamiseta. Kui asute tellistest ja mördist, peavad teil olema suurepärased märgistused. Paras aga rõhutas, et selle sildi õue panemine ja seejärel kohaliku reklaami tegemine on sama oluline kui kaardi koordinaatide õigeks saamine. Google’i minu ettevõte.

Seega, kui te alles alustate või kui olete valmis kasvama või kui olete valmis uuesti tegelema, peate teadma, et saate kõik õigesti. Sest viimane asi, mida soovite, on teie maine halb või keegi ei tea teie kaupluse lahtiolekuaegu või keegi ei tea õiget kontaktteavet. Aastal digitaalne maailmsiis peavad kõik alused olema kaetud.

Täiskohaga töö

Paras ütles, et selle õigeks saamine on vaid põhitõed. Järgmi tuleb leida õige publik, aga kuidas seda teha? Kuidas kasutada USA Today Networki, et leida aktiivne ja kaasatud publik õige sisu ümber, mis on teie jaoks asjakohane, et teie sõnum kajastuks? Kuidas leida õige kulutase, et hankida müügivihjeid erinevate otsingumootori pakkujate kaudu? Kuidas sa lähed ja mõtled mainehalduse ja muu peale?

“Ja nii, see on keeruline mäng. See on täiskohaga töö.” Neid, kes arvavad ja usuvad, et saavad ise hakkama, on palju. Ja mulle meeldib see, sest see tähendab, et nad mõtlevad tulevikule. “Kuid paljud neist taipavad ka väga kiiresti, et oskavad seda paremini juhtida kui teha, sest selle tegemine võtab palju aega. Ja siis ootavad nad meiesuguseid partnereid, kes aitaksid seda nende heaks teha.

Oma ettevõtte kohta õppimine

Parase sõnul on teil kohaliku ettevõttena kaks asja:

  • Teie aeg – mida ei panusta piisavalt kohalike ettevõtete omanikud või juhid
  • Rahavoog – summa, mille peate investeerima oma ettevõtte kasvu

Esiteks peate hindama oma asukohta. The LOCALiQ teehöövel annab teile kiire hinnangu selle kohta, kuidas teie ettevõte välja näeb. LOCALiQ Grader on esimene samm. See aitab teil koostada strateegia ja vastata järgmistele küsimustele:

  • Kui palju see maksab?
  • Kui palju ma saan kulutada?
  • Ja kui palju saan ma kedagi minu toote või teenusega suhtlema kutsuda?

Samuti peate mõistma oma toote väärtust. Kas müüte 2-dollarise veepudeli või 30 000-dollarise kella? See teeb vahet.

Paras teatab, et

“Kui saate tõesti õigesti aru, mis on püha graal, peaksite kulutama nii palju kui võimalik. Te ei tohiks kunagi peatuda. Ainus asi, mis peaks sind takistama, on see, et sa ei suuda seda täita.

LOCALiQ usub, et esimene asi, mida peate tegema, on mõista oma äri ja mõista oma publikut. Siis pead leidke tasakaal sellest, kui palju kulutaksite nende vahel, kes juba juuksurisse sisenevad, võrreldes inimestega, keda soovite juuksuris käia.

Selle ümber on LOCALiQ üles ehitatud. See on bränd, millel on kogu taktika. USA TODAY Networks on tootesse investeerinud kümneid miljoneid dollareid, tagades, et see põhineb jõudlusel, andmetel ja ajalool. Ja nad tahavad, et teil oleks sellest lihtne aru saada.

“Sa õpid oma ettevõtte kohta palju teada. See saab olema valus ja masendav ning teete töö käigus vigu, kuid see on ainus viis, kuidas saate seda kontrollida. Sest muidu on see internetis ühesuunaline vestlus sinust ja sa ei saa lasta sellel juhtuda,” jagas Paras.

Te ei pea seda ise tegema

Tehes koostööd USA TODAY Networksiga, hakkate nägema väärtust ja teadmisi, mida te poleks suutnud üksi saavutada. Paras usub: „Üks asi on lihtsalt seda teha, teine ​​asi on sellega kursis püsida. See on keeruline, segane, asjad muutuvad iga päev.

Võistkonnad triumf

USA TODAY Networks on alati olnud pühendunud kahele asjale:

Fantastiline kohalik ajakirjandus, omanäoline kohalik ajakirjandus.

Kogukondade ja kohtade, kus nad äri teevad, nende ettevõtete toetamine ja nende kasvu tagamine.

“Ja see tähendab, et me peame kõigepealt nende poolt õigesti tegema, enne kui muretseme selle pärast, et see on õige.” selgitas Paras.

Paras ütles: “Nii et lihtsalt leidke oma meeskond. Ja see võib olla üks partner, kui see ei saa olla partneriteta ja ainult inimesed, kelle palkate, see on fantastiline. Kuid peate tõsiselt mõtlema, mida saate endale lubada, mida proovite saada, ja seejärel ehitage enda ümber õige meeskond.

Paras hoiatab ettevõtete omanikke, et nad oleksid ettevaatlikud nende suhtes, kes pakuvad üksikuid tooteid või ei oska vastata, mida see teie jaoks ROI osas tähendab. Peate mõtlema üldisele ROI-le. Mitte ainult nende ühe toote ROI, mida nad teevad.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga