National Car Rental pikendab lojaalsushüvesid

Reisimine on viimastel kuudel väga erinev välja näinud. Kuigi suured puhkused ja reisid tuli ümber ajastada või ümber teha, naudivad paljud inimesed endiselt vaba aega, võttes ette sõidu, et avastada uusi piirkondi ja veeta aega väljas. Nii linlased kui ka äärelinna elanikud on autosse pakkinud ühepäevareisideks ja pikkadeks nädalavahetusteks, avastades peidetud kalliskive ja uusi kohti. National Car Rental soovib aidata selle reisimise võimalikult lihtsaks muuta.

Ärireiside ja isiklike reiside jätkamisel on sihtpunkti jõudmise ajal liikumise planeerimine sama oluline kui ülejäänud reis. Lennufirmad on rakendanud ohutusmeetmeid, et hoida reisijaid ja meeskonda tervena, kuid kuidas on lood teie reisiga teel lennujaama või hotelli? Riiklik rendiauto on võtnud oma missiooniks hoida kliente turvaliselt ja stressivabalt teel.

Lisaks muudab Nationali Emerald Clubi lojaalsusprogramm teie autorendi kogemuse kiiremaks ja mugavamaks. Iga kord rentides saate nautida sagedastele rentijatele reserveeritud erisoodustusi.

National Car Rentali lojaalsusprogrammi laiendused

National Car Rental pakub Emerald Clubi liikmetele tugevat lojaalsuspikendust. Täpsemalt pikendatakse klientide lojaalsussoodustusi täiendava aasta võrra. Emerald Club Program Free Days, mis varem aegus 31. detsembril 2020, aegub nüüd 31. detsembril 2021.

Nii Emerald Club kui ka Enterprise Plus pikendavad oma eliittaset veel üheks aastaks, kehtivusaeg on 28. veebruarist 2021 kuni 28. veebruarini 2022. Mõlemad lojaalsusprogrammid pikendavad ka kõiki kvalifitseeruvaid laenutusi ja rendipäevi, mis on vajalikud viia liikmed järgmisele tasemele.

Lisaks pikendati Emerald Clubi kampaania One Two Free (USA) ja Rent Rent Reward (Kanada) kampaania tasuta päevade aegumiskuupäeva 15. juunist 2020 kuni 31. detsembrini 2020.

Selle aasta alguses teatati, et Emerald Clubi liikmed saavad lisaks riiklikele asukohtadele lunastada oma teenitud tasuta päevad kõigis osalevates US Enterprise Rent-A-Car naabruses asuvates asukohtades, kui nad broneerivad 31. detsembriks 2020 järeletulemise. 31. jaanuariks 2021. Hiljuti lisati ka osalevad Enterprise Rent-A-Car asukohad kogu Kanadas.

Tee sillutamine

National Car Rental on esimene selles valdkonnas, kes pikendab lojaalsussoodustusi terve aasta võrra.

Kuna COVID-19 pandeemia on mõjutanud paljude inimeste reisiplaane – nii isiklikke kui ka tööalaseid –, võtab National juhtrolli, toetades püsiklientide taset ja teenimispäevade pikendamist.

Ettevõte leiab, et seda tüüpi paindlikkus on ülioluline, nagu ka klientide ja nende reisivajaduste pideva toe olulisuse tunnustamine.

Emerald Clubi lojaalsusprogrammi teenused

Kliendid, kes kasutavad Emerald Clubi lojaalsusprogrammi, saavad kasutada palju erinevaid teenuseid ja hüvesid. Ärge kunagi muretsege lennust mahajäämise või valel jalal startimise pärast.

Emerald Aisle®
See on kiireim viis rentimi USA-s ja Kanadas. Valige vahekäigus mis tahes sõiduk ja minge.

Emerald Checkout℠
Emerald Checkoutiga saate Emerald Aisle’i asukohtades USA-s ja Kanadas juhtimise täiesti uuele tasemele viia. Säästke väljumisputkas aega ja asuge kiiresti teele. Lihtsalt värskendage või värskendage rakendust National, et veenduda, et teil on uusim versioon, käivitage rakendus ja logige sisse oma Emerald Clubiga® volikirjad.

Premier valik
Minge üle tippklassi sõidukitele rendiplatsi eriosast rohkem kui 70 USA lennujaama asukohas.

Emerald Reserve Service℠
Kliendid naudivad meelerahu, kui nad vajavad kindlat autoklassi: kabriolett, maastur, mahtuniversaal või mõni muu sõiduk (USA-s ja Kanadas).

Emerald Clubi letiteenus℠
Kiirendage oma rentimise protsessi, kui loenduri ümbersõit pole võimalik, kasutades letiteenust.

Emerald Clubi letiteenus℠

Kiirendage oma rentimise protsessi, kui loenduri ümbersõit pole võimalik, kasutades letiteenust. Kui jõuate rendikohta, minge spetsiaalsele Emerald Clubi liinile. Esitage oma juhiluba ja krediitkaart ning seejärel saate rendilepingu ja sõiduki võtmed. Mõnes kohas on isegi krundil asuv kabiin, mis võimaldab teil letist mööda minna ja töödelda oma renti.

Prioriteetne teenus
Kiirendage laenutusprotsessi osalevates kohtades Euroopas, Ladina-Ameerikas ja Kariibi mere piirkonnas.

COVID-19 ohutusmeetmed

National Car Rental on pühendunud kõrgeimate puhtusestandardite säilitamisele, et hoida kliendid liikvel olles turvalisena. Juhtivate tervishoiuasutuste juhiseid järgides ja koostöös reisitööstusega ületab National juba niigi ranged puhastusprotokollid, võttes kasutusele ranged desinfitseerimisprotseduurid, et kaitsta kõigi tervist ja ohutust.

Sõidukid
Puhaste sõidukite säilitamine on alati olnud prioriteet, kuid praegu on see veelgi olulisem. Iga sõiduk desinfitseeritakse põhjalikult iga rendiperioodi vahel ja tagatakse National’s Complete Clean Pledge. See hõlmab pesemist, tolmuimejaga puhastamist, üldist pühkimist ja desinfitseerimist, mis vastab juhtivate tervishoiuasutuste nõuetele. Erilist tähelepanu pööratakse enam kui 20-le suurele puutepunktile, sealhulgas:

 • Võti/võtmehoidja
 • Rool
 • Roolisammas
 • Turvavööd
 • Keskkonsool
 • Uste interjöörid
 • Ukse taskud
 • Siseukse käepidemed
 • Välisuste käepidemed
 • Istmete taskud/istmepinnad
 • Istmete ja konsoolide vahelised alad
 • Istmete ja uksepiidade vahelised alad
 • Topsihoidjad / lahtrid
 • Armatuurlaud
 • Lisatarvikute paneel/puuteekraan
 • Tahavaatepeegel/küljepeeglid
 • Visiirid/visiiripeeglid
 • Armatuurlaud / tuulutusavad
 • Käigukang/käiguvahetus
 • Pagasiruumi vabastamine
 • Kõigi muude kõrgtaseme alade hulgas

Kehtestatud on ka meetmed, mis tagavad sõidukite isoleerimise ja vajaduse korral karantiini.

Süstikud
Reisijate ettevõtte bussidesse sisenemise, sõitmise ja sealt väljumise kohta on kehtestatud sotsiaalse distantseerumise protokollid. Igas bussis on reisijate arv piiratud ja reisijaid julgustatakse pardaleminekul järgima ühesuunalist liikumist, et eri rühmadesse kuuluvad inimesed hoiaksid teistega sobivat distantsi.

Süstikute puutetundlikud alad puhastatakse ja desinfitseeritakse reiside vahel desinfitseerimisvahendiga. See hõlmab pagasiriiulid, ukselingid ja istmete seljatoed. Kõik pinnad puhastatakse põhjalikult ja desinfitseeritakse desinfitseerimisvahendiga vähemalt kord päevas.

Filiaalide asukohad
Täieliku puhastuse lubadus laieneb ka kõikidele filiaalide asukohtadele. See hõlmab puutetundlike pindade desinfitseerimist kogu päeva jooksul. Eelistatakse puutetundlikke alasid, nagu tööpinnad, telefonid, tahvelarvutid, makseseadmed ja ukselingid. Täieliku puhastuse lubaduses sätestatud puhastusjuhised on samuti kooskõlas USA reisiliidu (USTA) juhistega “Reisige uues normaalses režiimis”.

National Car Rentali kohta

National Car Rental on esmaklassiline, rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, mis rahuldab sagedaste lennujaamareisijate igapäevaseid rendivajadusi kogu maailmas.

Nationaliga on ajatundlik reisimine hõlpsasti vastuvõetav. Ameerika Ühendriikide kliendid saavad oma eelbroneeringu ja soovitud autoklassi alusel kiiresti ise sõidukid valida ning seejärel lihtsalt lennujaamast minema sõita.

National – mis käivitas autorenditööstuse esimese põhjaliku sagedaste rentijate programmi – kiirendab veelgi Smaragdiklubi liikmed. Neil liikmetel on nii vastassuunavöönd kui ka juurdepääs Nationali Emerald Aisle’ile, mis on krundi eksklusiivne osa, kus liikmed saavad valida mis tahes sõiduki, kui nad broneerivad keskmise suurusega auto.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga