Naučte sa, ako založiť Pet Shop od nuly a dobre zarábať

Čas čítania: 4 minút

Len málo podnikov rástlo tak ako obchody s domácimi zvieratami. Každý deň viac majiteľov domácich zvierat hľadá špecializovanú starostlivosť, aby sa o svojich miláčikov postarali s veľkou láskou, a to otvorilo nespočetné možnosti a bezpečnosť na založenie obchodu s domácimi zvieratami a využitie tejto revolúcie vo svete domácich zvierat.

Čo potrebujete na založenie obchodu so zvieratami?

V prvom rade veľmi láska k zvieratám. Koniec koncov, ak sa rozhodnete ponúkať veterinárne a ošetrovacie služby, budete musieť byť pripravení riešiť núdzové situácie a iné chúlostivé príležitosti.

A na začiatok sme sa už dotkli toho najdôležitejšieho: definovať, ktorá vetva to bude z vášho obchodu s domácimi zvieratami, pretože existujú rôzne spôsoby; niektorí predávajú krmivo pre domáce zvieratá, hygienické potreby, hračky a doplnky, iní sa špecializujú na predaj krmiva pre domáce zvieratá vo veľkom, ďalší pridávajú veterinárnu starostlivosť a ďalší kúpanie a úpravu srsti.

A je bežné, že existuje jeden z týchto štyroch typov aktivít, ktorý funguje bez začlenenia ostatných. Podľa jednotlivých pobočiek, ktoré si vyberiete, budete potrebovať rôzne certifikácie na licenciu a vydanie faktúra.

Preto je také dôležité byť zregulované: takto pracujete bez rizika vysokých sankcií, najmä ak sa staráte o zdravie domácich miláčikov.

Vo všetkých prípadoch je dôležité mať veľmi čistý a vzdušný priestor, ľahko sa čistí a priestranný na príjem domácich miláčikov alebo skladovanie potravín. To pomáha udržiavať krmivo chrumkavé, udržiavať prostredie vetrané a bez baktérií, hmyzu a plesní, koniec koncov, každé prostredie starostlivosti o zvieratá musí byť veľmi dobre aseptické.

Ako nastaviť kúpeľ a oholiť sa

Pre nastaviť kúpeľ a oholiť sa dôležité je mať široký a bezpečný priestor, investujte do kamier, aby ste zákazníkovi vždy poskytli pohodlie, keď vedel, že všetko, čo sa deje s ich miláčikmi, sa zaznamenáva.

Hlavné investície sú do fúkača, sušiča, strihacieho stroja, sady strihacích nožov v rôznych veľkostiach, strihacieho stola a rôznych súprav šampónov, kondicionérov a mydiel vhodných pre rôzne typy vlasov a pokožky.

urobiť úpravy potrebné pre kúpacie nádrže a klietky a investujte do dobrých OOP, aby ste predišli podráždeniu pokožky.

Jedným z veľkých rozdielov je hľadať a priviesť domáce zvieratá. Dodávky, kombi alebo Fiorinos sú skvelé vozidlá, priestranné a bezpečné na prepravu maštalí alebo dokonca na prispôsobenie rýchleho servisu.

Zaujímavou možnosťou je ponúknuť balíkov mesačne a štruktúrujte dobre organizovaný rozvrh stálych klientov, aby práca bola vždy pravidelná a mohli ste ponúkať zľavy, ktoré pokrývajú konkurenciu. Keď už hovoríme o konkurencii: mať možnosť pick-and-go znamená, že nezostanete u konkurencie vo vašom regióne. Ak niekto vyzdvihne domáce zvieratá, môže to znamenať veľký rozdiel v zrýchlení obchodnej expanzie.

Ako vytvoriť veterinárnu kliniku

Pre vytvoriť veterinárnu ambulanciu je nevyhnutné mať profesionálny záznam ako regulovaný veterinárny lekár a požiadať o kontrolu na získanie prevádzkovej licencie.

Okrem stola a klinických nástrojov by ste mali mať zásoby liekov, vakcín a potrieb prvej pomoci. Je nevyhnutné mať skvelého dodávateľa, akreditovaného a s referenciami, pretože váš vzťah s ním bude stály, takže manažment dodávateľov je tu kľúčový!

Vytvorte priateľský imidž, majte softvér, ktorý Registrovať domácich miláčikov zákazníkov a vytvoriť akúsi zdravotnú dokumentáciu, v ktorej budú označené ich vakcíny, dátumy návštevy a návratu.

Mnoho veterinárnych kliník je integrovaný s vaňou a starostlivosťou o čo najlepšie využitie vozidla na prinesenie a prinesenie stajní a klietok. Je však nevyhnutné, aby tieto dve prostredia boli dobre oddelené a veľmi dobre sterilizované.

ponuka a 24h servis je ďalší obrovský rozdiel, ktorý zákazníkom prináša ešte väčšiu bezpečnosť a lojalitu.

Ako založiť obchod s domácimi zvieratami, ktorý predáva domáce zvieratá

Väčšina veterinárnych a ošetrovacích kliník má zvyčajne malý kútik s policami s dávkami, občerstvením, domčekmi, hračkami a všetkým, čo môže potešiť domácich miláčikov a ich majiteľov.

Využitím toho, že mnohí zákazníci čakajú na vyzdvihnutie svojich miláčikov, môžete z produktov vytvoriť krásne vitríny a dekorácie, napokon, tak či onak, nakoniec si budú musieť kúpiť jedlo a podobne, nie? Tak prečo to svojmu publiku neuľahčiť?

Stojí za to urobiť väčšiu počiatočnú investíciu zriadiť kompletný obchod so zvieratamito nieje?

Ako založiť obchod pre domáce zvieratá s hromadným krmivom

Predaj krmiva vo veľkom je skvelý biznis, ktorý si vyžaduje menej investícií a povolení, ale vyžaduje kontrolu zásob a dostupnosť profesionálnych platobných metód.

dobre sa starať aklimatizácia životné prostredie a investovať do veľmi dobre utesnených nádob, aby sa zabránilo vysychaniu dávok. Vyhnite sa preháňaniu objemu a majte obrovskú kontrolu nad produkciou dávok, aby ste sa mohli špecializovať na určité značky a cenové rozpätia.

ponúknuť rozmanitosť. Netreba mať všetky značky, ale vždy pracujte s proporcionálnymi cenami a produktmi, od najlacnejších krmív až po tie na liečbu. Od šteniatok až po seniorov.

Je zaujímavé otvárať tento typ podniku v blízkosti trhov, rýchlo získate dôkazy a už to uľahčuje život tým, ktorí majú nabitý program a radšej kupujú jedlo pre všetkých naraz!

Integrujte celý svoj systém. Majte integrovaný model riadenia, aby ste sa vyhli stratám a ponúkli ideálne množstvá krmiva, pričom si všimnite všetko, aby ste mali funkčné prehľady, pokiaľ ide o stále väčšie nasmerovanie predaja. S týmto typom systému môžete dokonca vytvárať zákaznícku základňu a automatizovať časť predaja, ponúkať vernostné systémy a mnoho ďalšieho.

Inšpirovali ste sa vytvoriť si vlastný obchod so zvieratami? Životné prostredie je čoraz priaznivejšie a možností na inovácie je veľa. Aby sme vám pomohli počas tejto cesty, ATS Informática má model vášho systému Resulth prispôsobený pre váš obchod so zvieratami, je praktický, dynamický a zvýši váš výkon.

About admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *