Parim viis kinnisvarasse investeerimiseks 2023. aastal

2020. aasta kinnisvarainvestoril on vedanud. Tal on kinnisvarasse investeerimisel palju võimalusi. Investeerimisest üüripindadel kuni kinnisvara ühisrahastuses osalemiseni on sellel aastal nii palju tulusaid teid.

Aga milline on praegu parim viis kinnisvarasse investeerimiseks?

Vastus on lihtne üürikinnisvara.

Miks on üürikinnisvara hea investeering USA eluasemeturul 2020? Noh, tegelikult on selleks 6 põhjust.

Ja ma olen kindel, et nad veenavad teid sel aastal kinnisvara üürimisse investeerima. Nii et ma läksin edasi ja lisasin selle ajaveebi lõppu kiire juhendi “Kuidas investeerida üürikinnisvarasse”.

Miks on üürikinnisvara 2023. aastal parim viis kinnisvarasse investeerimiseks?

Enne kui sukeldute järgmistesse põhjustesse, miks üürikinnisvara ostmine on praegu parim viis kinnisvarasse investeerimiseks, pange tähele, et ma räägin eluasemega seotud kinnisvarast. Elamukinnisvara on tavaliselt parim sektor oma karjääri alustamiseks.

Hüpoteeklaenude intressimäärad on praegu madalad ja jäävad tõenäoliselt madalaks ka sel aastal

2019. aastal langetas Föderaalreserv paar korda intressimäärasid. 2020. aasta alguses tegi komisjon üleskutse hoida intressimäärad stabiilsena. Kuigi need intressimäärad ei ole samad, mida maksate kinnisvarainvesteeringu hüpoteegi võtmisel, on need kaks seotud. Kui Föderaalreservi intressimäära langetatakse, langevad koos sellega tavaliselt ka hüpoteegi intressimäärad.

Jaanuaris 2020 teatas Freddie Mac, et keskmine 30-aastase hüpoteegi intressimäär langes tegelikult kolme kuu madalaimale tasemele, ulatudes 3,60%ni. Seda on vähem kui eelmisel aastal samal ajal 4,46%. 2020. aastaks prognoositud hüpoteegi intressimäär asetab keskmiseks 3,70%.

Isegi kui prognoosid ennustavad madalat hüpoteegi intressimäära, pange tähele, et see võib aasta jooksul tõusta või langeda. See on osa põhjusest, miks on parim viis kinnisvarasse investeerida praegu on üüripinnad. Ostke üürikinnisvara ja lukustage kohe madala hüpoteegi intressimääraga. Kuigi kinnisvarainvesteeringute hüpoteegi intressimäärad on kõrgemad kui esmase elukoha intressimäärad (0,5–0,75% kõrgemad), saate siiski kasu saada praegustest intressimääradest.

Te ei vaja üürikinnisvara ostmiseks tonni raha

Vaatamata üürikinnisvara hüpoteeklaenude madalate intressimäärade atraktiivsusele on paljud inimesed endiselt seisukohal, et kinnisvarasse investeerimine on kallis. Ja kindlasti, kui ostlete New Yorgi kinnisvaraturu või isegi Miami kinnisvaraturu luksussektoris, ei saa te endale lubada verandat, rääkimata tervest kinnisvarainvesteeringust. Kuid 2020. aastal on kogu USA kinnisvaraturul taskukohaseid eluasemeturge. Taskukohane ja kasumlik. Läksime edasi ja koostasime nendest teile nimekirja: Investeerige 2020. aasta odavaimatele eluasemeturgudele.

Kuid isegi kui teil on linn silmas pidades, võite siiski leida taskukohaseid kinnisvarainvesteeringuid. Olen teile juba koostanud juhendi, kuidas seda teha: 2 uut viisi odavate kinnisvarainvesteeringute leidmiseks müügiks. Jätkake ja kontrollige seda, kui tunnete, et teie eelarvest ei piisa, et kasutada ära parimat viisi kinnisvarasse investeerimiseks 2020. aastal.

Ja ärge unustage, et saate alati olla loominguline ja uurida muid viise, kuidas vähese rahaga kinnisvarasse investeerida, nagu partnerlussuhted, maja häkkimine, hädas kinnisvara ostmine, müüja rahastamine ja isegi liisinguvõimalused. Ärge laske taskus oleval rahahulgal hoida teid eemal parimatest kinnisvarainvesteeringutest.

Müüjad kaotavad aeglaselt oma eeliseid USA eluasemeturul

USA eluasemeturg on aastaid olnud müüjaturg. Ja paljudel suurematel turgudel üle kogu riigi on näinud müüjaid tapmas ja ostjaid istumas kõrval, oodates õiget aega, et midagi ette võtta.

Kuid aastal 2020 on lood nihkumas. Seda oli tunda 2019. aasta lõpus hüpoteeklaenude intressimäärade languse ja kinnisvarapakkumiste sõdadega. Pidage meeles, et suundumused on kohalikud ja peate rohkem uurima, et teada saada, kas teie valitud asukoht on müüja või ostja turg.

Lisaks on hinnakasv aeglustunud. See annab ostjatele hingamisruumi.

Ja kõik need kinnisvaraturu trendid näitavad tõesti, miks on üürikinnisvara ostmine parim viis kinnisvarasse investeerimiseks. Üüripindade puhul rakendate kinnisvarainvesteeringute ostmise ja hoidmise strateegiat. Enamik eksperte soovitab kinnisvarainvesteeringut hoida vähemalt 10 aastat. Kui te näiteks sel aastal maja ümber lükkaksite, võib teil tekkida probleeme, kui müüjad on teie valitud eluasemeturul tõesti oma võimu kaotamas.

Esmakordsed kinnisvarainvestorid ei pea üksi turule sisenema

Suur kinnisvaraturg võib olla hirmutav. Mõnikord vajame kedagi (või midagi), kellele suuremate sammude tegemisel toetuda. Kui üürikinnisvara ostmiseks abistava kinnisvaramaakleri palkamise võimalus on alati olnud, siis 2020. aastal on teil veel üks võimalus – kasutada kinnisvarainvesteeringute tööriistu.

Kui teie kõrval on usaldusväärne tööriist, saate:

  1. Alustage kinnisvarainvesteeringute otsimist õigel turul
  2. Leidke lihtsalt müüdav üüripind
  3. Tehke üürikinnisvara analüüs

Ja sisuliselt investeerige parimatesse üüripindadesse. Kinnisvarainvesteeringute tööriist, mida kasutada? See on Mashvisor. Lisateabe saamiseks minge ajaveebi jaotisse “Kuidas teha”.

Teie uus üürikinnisvara hindab 2020. aastal ja pärast seda

Kuigi hinnatõus on erinevatel kinnisvaraturgudel mõnevõrra aeglustunud, jätkab kinnisvarainvesteeringute väärtuse kasv. Zillow hindab USA eluasemeturul 2020. aasta keskmiseks kinnisvara kallinemise määraks 2,8%.

Ja nagu mainitud, hoiate üüripindade puhul neist kinni veel aastaid. Nii saate kinnisvara kallinemisest tõesti kasu. Lühiajalises perspektiivis teenite kinnisvara välja rentides raha ja teenite positiivset rahavoogu ning kui saabub aeg müüa, teenite investeeringult head tulu. Tutvuge kinnisvarahinnangu tipplinnadega, kuna see sõltub asukohast.

Te ei pea muretsema selle pärast, et hakkate 2020. aastal üürileandjaks

Parim viis raha investeerimiseks on selline, mis annab võimaluse passiivselt raha teenida. Ja seetõttu on üürikinnisvara ostmine parim viis kinnisvarasse investeerimiseks. Te ei pea 2020. aastal üürileandjaks saama. Kinnisvarahalduse tööstus läheb tugevaks ja kasvab ka sel aastal. Lihtne Google’i otsing ja leiate mõned erinevad kinnisvarahaldusettevõtted, kes ootavad teid aidata.

Loomulikult on see oma hinnaga. Kuid järgige minu juhendit üürikinnisvara ostmiseks ja teil on parimad kinnisvarainvesteeringud, mis toodavad piisavalt rahavoogu. Teil on võimalik maksta oma kinnisvarahaldurile ja panna raha taskusse iga kuu. Ja hea kinnisvarahalduri palkamine võib kaasa tuua täituvuse ja rahavoo tõusu. Te teenite magades tõesti raha.

Kuidas investeerida kinnisvarasse 2020. aastal: 6 sammu üürikinnisvara ostmiseks

Kas olete valmis kinnisvara üürimisse investeerima? Teil on 6 head põhjust, miks minna välja ja osta juba täna üürikinnisvara. Kuid edu saavutamiseks järgige neid 6 sammu.

1. Õppige kinnisvarasse investeerima

Teil võib olla üldine ettekujutus maja otsimisest ja üürikinnisvara ostmisest. Kuid kui soovite tõesti 2020. aastale tagasi vaadata ja tunnete, et olete teinud suure sammu oma rahalise vabaduse kindlustamiseks, mitte olla täis kahetsust, alustage õppimisest.

Lugege raamatuid kinnisvarainvesteeringute kohta, registreeruge sellele veebiseminarile, kuulake taskuhäälingusaateid, jälgige igapäevast kinnisvarablogi, liituge veebis investorirühmadega ja rääkige kinnisvaramaakleriga.

Ja kuigi te ei peaks kulutama kogu 2020. aastat üürikinnisvara ostmise päheõppimisele, andke sellele aega, mida see vajab. Kui tunnete, et teil on selle valdkonna kohta head tööalased teadmised, jätkake 2. sammuga.

2. Hankige eelkinnitus

Veenduge, et teie rahaasjad oleksid korras. Kas olete kogunud üüripinna sissemakse jaoks? Kas teil on sularahavarusid?

Kui kasutate traditsioonilist kinnisvarafinantseerimise teed, rääkige hüpoteeklaenuandjaga. Taotlege eelkinnitust. See aitab teil teada saada, kui palju saate endale lubada.

3. Leidke otsingu alustamiseks hea linn

Parim viis kinnisvarasse investeerimiseks ei ole alati kodu lähedal asuva üürikinnisvara ostmine. Kaugkinnisvarasse investeerimine võib positiivse rahavoo ja kallinemise mõttes osutuda pikemas perspektiivis tulusamaks.

Tutvuge USA eluasemeturu erinevate linnade kinnisvaraturu aruannetega. Samuti saate vaadata meie parimate kohtade loendit üürikinnisvara ostmiseks:

10 parimat kohta kinnisvarasse investeerimiseks 2020. aastal

10 parimat kohta puhkemaja ostmiseks 2020. aastal

4. Valige tulus naabruskond

Siin tuleb appi üks Mashvisori kinnisvarainvesteeringute tööriist: Heatmap Analysis Tool.

Kui olete linna valinud, kasutage seda tööriista kiireks ja hõlpsaks naabruskonna analüüsi tegemiseks. Kasutades selliseid mõõdikuid nagu noteerimishind, renditulu, sularaha tagastamine ja Airbnb täituvus, saate leida parima naabruskonna, kus müüakse kinnisvarainvesteeringuid teie valitud turul.

5. Tehke üürikinnisvara analüüs

Mitte iga heas naabruses müüdav üürikinnisvara ei ole parim kinnisvarainvesteering. Hea leidmise tagamiseks viige läbi üürikinnisvara analüüs. Tehke seda enesekindlalt Mashvisori üürikalkulaatoriga. See tööriist võimaldab teil analüüsida üürikinnisvara, kasutades andmeid renditulu, -kulude, rahavoogude, piirmäära, raha tagastamise ja täituvuse kohta. Samuti saate kinnisvarakompaniid ja investeeringute tasuvuse prognoosi.

6. Hankige kodu ülevaatus

Kui olete leidnud parima üürikinnisvara, laske kindlasti läbi viia professionaalne kodu ülevaatus. See on oluline enne pakkumise tegemist. Võib-olla kasutasite numbrite vaatamiseks üürikinnisvara kalkulaatorit, kuid peate siiski teadma, kas katus vajab remonti või on pärast selle ostmist tegemist muude probleemidega.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga