Parima riigi üürikinnisvara leidmine

Pikamaa kinnisvarainvesteerimine võib olla väga tulus strateegia. See vabastab investorid nende endi köidikutest linna ja avab hulgaliselt uusi investeerimisvõimalusi. Riigist kinnisvarasse investeerimisega kaasneb aga suur hoiatus: see nõuab kohalikelt investeeringutelt hoopis teistsuguseid oskusi ja tööriistu. Siin on täielik ülevaade sellest, kuidas investeerida kinnisvarasse väljaspool osariiki.

Riigivälise investeerimise plussid ja miinused

Riigist üürikinnisvara ostmine võib olla väga kasulik. Kuid samal ajal on kinnisvarainvestoritel mitmeid väljakutseid, mida peavad meeles pidama. Siin on kiire ülevaade plussidest ja miinustest (lisaks mõned suurepärased viisid väljakutsete leevendamiseks).

Con: teil pole kohalikke teadmisi

Ainuüksi see samm takistab paljusid huvitatud ostjaid. Kinnisvarainvestorid veedavad tavaliselt aastaid kohaliku eluasemeturu läbi ja lõhki õppides ning valdkonna valdamist. Seetõttu võib kinnisvarainvesteeringute otsingu keskendamine kaugele turule olla hirmutav. Teie aastatepikkune kogemus ja ulatuslik võrgustik muutuvad ühtäkki ebaoluliseks. Lugege edasi, et teada saada, kuidas saate seda probleemi leevendada.

Pro: võite otsida paremat ROI-d

Öeldakse, et “rohi on teisel pool alati rohelisem”. Kinnisvara kontekstis on sellel lausel tegelikult omajagu tõde. Kui teie kohalik kinnisvaraturg ei toimi kuigi hästi – olgu siis madalate üürihindade, madala kinnisvarahinna või madala investeeringutasuvuse tõttu –, on tõenäoline, et turud on paremad. Riigist üürikinnisvara ostmine võimaldab teil otsida riigi parimaid üüriturge. Selle asemel, et leppida mis tahes ROI-ga, mida teie kohalik eluasemeturg pakub, võite teha tahtliku valiku, et taotleda USA parimatel turgudel võimalikult kõrget. Kinnisvarasse investeerimise parimate osariikide lugemine on suurepärane lähtepunkt.

Vastu: te ei saa üüripinda sageli külastada

Riigist üürikinnisvara ostmine tähendab, et te ei saa kinnisvara isiklikult hallata. Kaugeks üürileandjaks saamiseks saate kasutada mitmeid tööriistu, näiteks veebipõhiseid üürimakseid. Kuid sellegipoolest tähendab teie suutmatus kohapealsetele asjadele reageerida, et tõenäoliselt peate kasutama professionaalse kinnisvarahalduse abi. See tähendab lisakulusid.

Pro: saate teenida passiivset üüritulu

Professionaalse kinnisvarahalduse palkamise tagakülg on see, et saate oma kinnisvarainvesteeringult teenida passiivset üüritulu. Delegeerides oma kinnisvara igapäevase tegevuse litsentseeritud professionaalile, ei pea te peaaegu kunagi sekkuma oma riigivälisesse kinnisvarainvesteeringusse. Lihtsalt istuge ja laske tuludel voolata! See võib olla eriti teostatav riigivälise üürikinnisvara kontekstis, kuna paigutate end väga kõrge ROI-ga kinnisvaraturule. Seega võib kinnisvara haldamise lisakulu tegelikult tasuda.

Kuna riigi üürikinnisvara ostmine tähendab, et peate peaaegu kindlasti kasutama kinnisvarahaldusteenust, valige kindlasti õige. Uurige täielikult kõiki üksikisikuid või ettevõtteid, mida kavatsete palgata, kuna hea kinnisvarahaldus võib teie äri teha või rikkuda.

Kuidas leida riigivälist üürikinnisvara

Valige õige linn

Esimene samm riigi üürikinnisvara leidmisel on linna valimine, kuhu soovite investeerida. Kuigi investeeringutasuvus peaks kindlasti olema teie peamine prioriteet, tuleb meeles pidada mitmeid muid mõõdikuid. Näiteks oleks kõrge hinnatõusuga turg väga ideaalne, kuna see tähendab, et teie investeeringu väärtus aja jooksul tõuseb. Kui otsustate kinnisvarainvesteeringu tulevikus müüa, tähendab hea hinnanguga kinnisvaraturg, et teenite sellest müügist märkimisväärset kasumit. Kui kavatsete investeerida väljaspool osariiki asuvasse Airbnb-sse, peaksite keskenduma linnadele, kus on suur nõudlus lühiajaliste peatumiste järele. Enne otsuse tegemist viige kindlasti läbi põhjalik turu-uuring.

Valige õige naabruskond

Riigi üürikinnisvara leidmisel on kõige raskem asjaolu, et teil pole õige asukoha valimiseks vajalikke teadmisi. Kui valite kogemata kinnisvarainvesteeringu väiksemas asukohas, võib teil olla madal täituvus, häid rendimäärasid ja madalat investeeringutasuvust. Seetõttu on selles etapis uurimistöö tegemine ülioluline.

Õnneks on olemas võimsad kinnisvarainvesteeringute tööriistad, mis muudavad selle protsessi palju lihtsamaks. Massiivne uuendus selles valdkonnas on Mashvisori soojuskaardi analüüsi tööriist. Selle tööriista abil saate lühidalt näidata iga naabruskonna kõige olulisemad suundumused. Näete kiiresti keskmisi üürihindu, Airbnb täituvust ja ROI-d piirkondade kaupa. Sellest võib olla palju abi, et määrata kindlaks, millist piirkonda oma järgmise riigisisese üürikinnisvara otsimiseks kasutada.

Aastatepikkuse kogemuse saab nüüd täiustatud tehnoloogia ja nutikate algoritmide asemel kõrvale jätta. Sellele teabele, mis oli varem reserveeritud kohalikele, on nüüd juurdepääs kõigile, kui nad teavad ja kasutavad õigeid tööriistu.

Analüüsige kinnisvarainvesteeringut

Mashvisor pakub ka võimsaid tööriistu, mis aitavad teil üüripindu leida ja neid analüüsida vaid mõne klikiga. Valides oma linna ja kinnisvara erinõuded, antakse teile täpsema üürikinnisvara analüüsiga loendid, mis võivad teie otsust teha. Riigi üürikinnisvara leidmine pole kunagi olnud lihtsam!

Külastage kinnisvarainvesteeringut

Üürikinnisvara osariigist pimesi ostmine võib sageli valesti minna. Ainuüksi fotodele tuginemine võib jätta teile väiksema omaduse, mis näeb hea välja, kuid mitte. Seetõttu on oluline enne ostu sooritamist kinnisvara isiklikult külastada. See on ka suurepärane aeg kodu ülevaatuseks ja tagada, et kõik kinnisvarainvesteeringus on tippkvaliteet.

Alumine joon

Üürikinnisvara ostmine väljaspool osariiki võib olla väga rahuldust pakkuv ja õigete tööriistadega väga teostatav. Seda, mida teil kohalikest teadmistest napib, saate hõlpsasti korvata tipptasemel tööriistadega, mis aitavad teil müüa kinnisvarainvesteeringuid leida. Kuid enne osariigist kinnisvara ostmist on ülioluline, et uuriksite oma numbreid ja teaksite turu, kuhu sisenete, ja ostetava kinnisvara seisundit.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga