Projektijuhtimine väikeettevõtetele: täielik juhend

5. Taru

Ettevõtetele, kes kipuvad kiiresti liikuma, võib Hive olla nutikas investeering. See tarkvaraplatvorm toetab mitmesuguseid projektihaldustööriistu, nii et saate luua keerukaid Kanbani tahvleid ja Gantti diagramme või lihtsamaid tabeleid ja kalendreid. Projektide kiireks liikumi saate luua kohandatud töövooge ja automatiseeritud ülesandeid. Kui teil on mitu projekti käivitatud ja töös, saate nende mõju üle vaadata, et saaksite jälgida ressursse, ajakavasid ja töötajate ülesandeid. Hive integreerub ka teie e-posti postkastiga, nii et saate hõlpsalt jälgida projektiga seotud suhtlust.

6. Pivotal Tracker

Kui olete väikeettevõtte omanik, kes eelistab paindlikku projektijuhtimise metoodikat, kuid kellel on piiratud eelarve, on Pivotal Tracker suurepärane valik. Selle tarkvara abil saate ideid, jooksvaid ülesandeid ja lõpetatud üksusi kenasti korrastada, lisades samas konteksti jaoks kasulikke silte. Määrake igale projektile punkte, et hinnata, kui palju pingutusi peate sellele pühendama, ja kasutage analüüsi armatuurlauda, ​​et saada ülevaade lõpetatud, tagasilükatud ja pooleliolevatest projektidest.

Kui kipute töölaual töötades telefonis kerima ja tahvelarvutis töötama, hindate ka seda, et Pivotal Tracker on saadaval veebis ning iOS-i ja Android-seadmetes.

7. Trello

Kui olete väikeettevõtete projektihaldustarkvaraga uustulnuk, pakub Trello lihtsat lahendust. See tarkvaraplatvorm kasutab Kanbani tahvleid, kiiret tööriista, mis võimaldab teil kogu projekti visualiseerida, optimaalse efektiivsusega ülesandeid kaardistada ja kattuvaid ülesandeid hinnata. Trello kasutamisel saate luua ühe Kanbani tahvli või mitu eraldi projekti, kasutades neid pooleliolevate, lõpetatud ja eelseisvate ülesannete jälgimi. Sellised funktsioonid nagu kontroll-loendid ja manused muudavad Trello väikeettevõtete omanike jaoks veelgi tõhusamaks. Proovige tasuta Trello piiratud versiooni või tasuge kuutasu, et lisada rohkem funktsioone või pääseda juurde prioriteetsele toele.

8. Vaatetee

Olenemata sellest, kas soovite tööriista, mis suudab planeerida, jälgida või aru anda, saab Viewpath selle kõigega teie väikeettevõtte jaoks hakkama. See tarkvaraplatvorm võimaldab teil kiiresti projekte luua ja planeerida, aidates teil kiiresti ressursse, kulusid ja aega hinnata. Platvormis saate ajastada ressursse, määrata ülesandeid ja pakkuda kõike, mida teie töötajad vajavad projektide veatuks elluviimi. Samuti saate integreerida platvormi tööriistadega, mida teie ettevõte juba kasutab, ja mõõta tulemusi, et saaksite oma projektihaldusprotsessi pidevalt täiustada.

9. Töötsoon

Workzone’iga ei pea te muretsema projekti oleku ega töötajate kättesaadavuse pärast, kuna näete kiire pilguga, kus teie projektid seisavad. Saate kontrollida projekti edenemist, et tuvastada tähtajaga seotud probleemid, vaadata üle, millega teie töötajad tegelevad, ja koostada iga projekti panustaja jaoks isikupärastatud ülesannete loendid. Saate kasutada ka armatuurlauda, ​​et näha kõike, millega teie ettevõte tegeleb, või vaadata üksikuid projekte ükshaaval üle.

10. Kirjutage

Kui soovite projektihaldustööriista, mis lisab teie protsessile struktuuri, kaaluge Wrike’i kasutamist. Selle platvormi abil on lihtne standardida teavet, mille sisestate iga kord, kui loote uue projekti, nii et jälgite kindlasti samu andmeid iga ülesande puhul.

Looge erinevat tüüpi projekte, et saaksite hallata kõike alates turunduskampaaniatest kuni toote lansseerimiseni, ja vaadata armatuurlaual üle kogu oma projektijuhtimise statistika. Ärge jätke kasutamata töökoormuse funktsiooni, mis aitab teil jälgida igale töötajale määratud töötaset.

Kallutatud lähenemise ja õigete äriprojektide juhtimise tööriistadega saavad väikeettevõtted edukaid projekte arendada ja ellu viia. Leidke õige tarkvara ja meetod ning alustage oma väikeettevõtte kasvatamise plaane.

Eduka projektijuhtimise saladused

Väikeettevõtte projekt ei pea olema üle jõu käiv ega stressirohke. Selle asemel järgige neid eduka projektijuhtimise näpunäiteid, et aidata protsessil algusest lõpuni sujuvalt kulgeda.

1. Töötage kindla aja jooksul

Kuigi tähtajaga töötamine võib mõnikord tunduda stressirohke, võib see aidata teil ja teie ülejäänud meeskonnal nii eelarve kui ka tähtaegadega kursis hoida. Kui midagi, siis ülesannete täitmine ilma ületunde tegemata tähendab, et töötate tõhusalt ja produktiivselt, mis tähendab, et edu on tõenäolisem.

Kui teil on raskusi konkreetsele ülesandele kulutatud tundide piiramisega, kaaluge aja jälgimise tööriista kasutamist, et julgustada end töö õigeaegselt lõpetama. Automatiseeritud aja jälgimise kohta lisateabe saami lugege SmartBizi väikeettevõtete ajaveebi Iga sekund loeb: 3 viisi, kuidas automatiseeritud aja jälgimine aitab teie väikeettevõtet.

2. Kasutage vigu õppimiskogemusena

Alati on arenguruumi, olenemata sellest, kui kaugele te ettevõtteredelil ronite. Hea projektijuht õpib ja püüab end parandada ööpäevaringselt, sest vead on vältimatud. Ja vead pole kõik halvad – saate omandada väärtuslikke oskusi, kasutades neid millegi uue õppimise alusena.

3. Muutuste osas ole paindlik

Nii nagu vigu juhtub kindlasti, juhtub ka muutusi. Projekti käigus võib ette tulla ettenägematuid takistusi. Juhina peaksite neid muutusi jälgima ja jääma nende käsitlemisel paindlikuks. Kui midagi tuleb, jääge rahulikuks, hinnake, milliseid teie protsessi osi see mõjutab, ja koostage mänguplaan.

4. Saate aru, kuidas iga osakond töötab

Projektijuhina peaksite hästi mõistma, kuidas kõik osakonnad, rühmad ja meeskonnad koos töötavad. Iga rühma läbi ja lõhki tundmine võib anda teile vajalikud teadmised erinevat tüüpi ülesannete täitmise kohta. Iga määratud ülesanne nõuab tõenäoliselt erinevat protseduuri – mõned võivad olla lihtsad ja kiired, samas kui teised tuleb teha täpselt mitmes etapis. Sinu ülesanne projektijuhina on tagada tasakaal efektiivsuse ja täpsuse vahel, mis rahuldaks kõiki Sinu ettevõtte osakondi, gruppe ja inimesi – ka sind.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga