Säutsige oma tee ettevõtlikule tähele

Kaugete messidele sõitmine võib olla kulukas vaev, mida kaaluvad reklaambrošüüride kastid, swag ja kaubamärgiga sildid.

Kuid aja, raha ja jõukuse kulutamine tööstuskonverentsidele võib teie kaubamärgile tohutult positiivset mõju avaldada. Vastavalt Trade Show News Network:

  • 81 protsendil messil osalejatest on ostuvolitused
  • 67 protsenti kõigist kohalolijatest esindab uut väljavaadet ja potentsiaalset klienti eksponeerimi
  • 46 protsenti messil osalejatest on tegevjuhtkonnas või kõrgemas juhtkonnas

Seega tasub minna, aga kuidas maksimeerida investeeringutasuvust, kui üritusele jõuate?

Üks parimaid messi häkkimisi on sotsiaalmeedia eeliste kasutamine – konkreetselt Twitter.

Twitterit kasutades saate kiiresti suhelda teiste konverentsikülastajatega, maksimeerida oma brändi nähtavust ja veenduda, et te ei jäta ühtegi potentsiaalset võimalust kasutamata.

Seda taktikat kasutades oleme paigutanud kliente ajakirjadesse Wired, New Yorker, Entrepreneur ja veel mõned väljaanded – ja pole põhjust, miks te ei võiks sama teha!

Kas soovite veenduda, et te ei jää Twitteri abil oma järgmisel messil ühegi löögi vahele? Järgige allolevaid samme ja teie Twitteri mäng on õige.

Tee eesmärke

Enne kui hakkate oma järgmisel konverentsil reklaamima, veetke oma meeskonnaga aega, et teha kindlaks, milline edu välja näeb, ja valida meeskonna tulemuslikkuse jälgimi mõõdikuid.

Need mõõdikud on iga meeskonna jaoks erinevad, kuid järgige seda reeglit – valige ainult need mõõdikud, mida saab pärast konverentsi objektiivselt mõõta ja analüüsida.

Mõned näited hõlmavad järgmist:

  • Osalejatele antud demode arv
  • Kohapealsete müükide arv
  • Meediapaigutuste arv või teenitud eetriaja väärtus
  • Sündmusepõhisele sihtlehele saadetud inimeste arv

Kui teate, milliseid eesmärke soovite jälgida, seadistage koostöötabel Google Docs et teie meeskond saaks seda konverentsil reaalajas värskendada.

Tehke enne konverentsi Twitteri võrgustikku

Küsige ürituse korraldajatelt meedia- ja osalejate nimekirja – paljud osalejad ja ajakirjanikud pakuvad suhtluse hõlbustami oma Twitteri käepidemeid. Samuti peaksite küsima ametlikke Twitteri kontosid ja hashtage, mida konverentsi korraldajad kasutavad.

Twitter võimaldab kiiret kohapealset suhtlust ning annab teile võimaluse jagada konverentsil osalevate ajakirjanike ja kolleegidega lõbusaid vestlusi, pilte tööstusharu liidritest ja sõpradest oma boksis ning kõike muud huvipakkuvat.

Kui teil on täielik nimekiri osalejatest, looge mõned Twitteri nimekirjad, saatejuhtide, võrgustike loomise võimaluste, konkurentide jne sihtimine (pange tähele, et mõned neist loenditest peaksid olema privaatsed, nagu see viimane).

Kui olete konverentsil, saate neid loendeid jälgida, et olla kursis toimuvaga ning sellega, kus ajakirjanikud ja konkurendid oma aega veedavad.

Samuti peaksite oma meeskonda tutvustama Hootsuite et igaüks saaks aidata teie sotsiaalplaani ellu viia. Hootsuite võimaldab teil säutse ette planeerida ja annab mitmele inimesele juurdepääsu teie ettevõtte Twitteri kontole.

Pange kindlasti ajakavasse mõned säutsud, mis tuletavad osalejatele meelde teie boksi külastamist, ja lisage oma boksi number.

Üks hoiatus pildi postitami: postitage see otse Twitterisse, sest kui postitate Hootsuite’iga pildi, lisab see pildi näitamise asemel teie säutsule lingi.

Ärge unustage põrandalt säutsuda

Üritusele saabudes on kabiini seadistamise ja muu vajalikuga lihtne rajalt kõrvale jääda. turundada oma ettevõtet messidel. Ärge unustage regulaarselt säutsuda – pole sellist asja nagu liiga palju –, kasutades sündmuse hashtage.

Samuti on hea reegel teha rohkem pilte, kui arvate, et vajate, sest fotod köidavad rohkem kui tekst igal pildil. sotsiaalne kanal. Kui teete suurepärase foto, jagage seda teistes suhtluskanalites, kuid ärge tundke vajadust jagada iga pilti reaalajas.

Üks kiire kõrvalmärkus konverentsifotode tegemise kohta: see on tõesti hea mõte investeerida mitte ainult heasse märgistusse, vaid ka samm ja korrake bännerit.

Samm- ja korduvad bännerid on need suured taustad, mida näete sageli konverentsidel, messidel ja auhinnatseremooniatel, millel on ettevõtte logod. Kui tuuakse oma valdkonna tähtsad inimesed oma kaubamärgiga sammu ja korduva bänneri ette, näeb teie ettevõte teie Twitteri fotodel palju professionaalsem (ja julgen öelda, ka stiilsem!).

Üks probleem, millega võite kokku puutuda sündmustepõhise säutsumise puhul, on see, et kui jagate oma pressikomplektist esemeid, hõõrute küünarnukke tööstuse raskekaallastega ja loote võrgustikke nagu ülemus, võib olla lihtne säutsuda valesid asju või lasta vähe grammatilisi vigu ja kirjavigu.

Veenduge, et teie meeskond kas kabiinis või kontoris jälgiks teie Twitteri voogu, et anda teie postitustele teine ​​​​silmapilk ja tuvastada kõik vead. See hoiab teid keskendunud siin ja praegu ilma säutsu kvaliteeti ohverdamata.

Analüüsige oma säutse pärast messi

Kui konverents on lõppenud, minge tagasi ja saatke tänu kõigile, kellega Twitteris ja muudes suhtluskanalites suhtlesite.

Kui vaatate oma säutse üle, märkige üles sisu, mis on hästi kaasatud; saate neid pilte ja tsitaate järgmistel nädalatel oma teistes suhtluskanalites uuesti jagada.

Vaadake oma meeskonnaga oma mõõdikute arvutustabel üle ja vaadake, kuidas teil läks. Kui olete oma esimesel üritusel teile oluliste mõõdikute kohta jõudluse võrdlusaluse saanud, saate hinnata oma edusamme tulevaste konverentside jaoks.

Ennekõike jätkake vestlust ka pärast sündmuse lõppu. Näete tulevastel näitustel ikka ja jälle samu osalejaid ja ajakirjanikke – nende suhete loomine avab kohe uued võimalused ja uued võimalused meediapaigutami ja veelgi suurema ROI-ga tulevikus.

Twitteri voost kaugemale vaadates

Ärge piirduge ainult Twitteriga – konverentsidel ja messidel on palju muid võimalusi, kuidas oma raha teenida, alates digitaalse pressikomplekti loomisest kuni esinemiskontsertideni.

Ärge unustage, et see on suurepärane võimalus optimeerida oma brändi visuaalsemaid sotsiaalmeedia kontosid, nagu Instagram või Pinterest!

Twitteri komponendi naelutamine on vaid üks oluline osa täielikult teostatud messi- ja konverentsistrateegiast. Kuigi tööstusharu sündmused võivad teie eelarvet oluliselt vähendada, võivad nad teie ettevõtte heaks ära teha ka palju turundus- ja suhtekorraldustööd, eeldusel, et teete seda õigesti.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga