SBA laenuabi: mis on SmartBiz Advisor?

Kasvu ja säästmist otsivad ettevõtete omanikud väärivad taskukohast rahastamist ja meeskond on siin, et aidata.

Oleme käivitanud SmartBiz Advisor ™, hõlpsasti kasutatav veebitööriist, mis on spetsiaalselt loodud neile, kes on huvitatud odavast SBA laenust. Sarnaselt suure ettevõtte finantsjuhiga võib SmartBiz Advisor aidata teil õppida oma laenuprofiili koostama, õpetades teile finantstegureid, mida pangad arvestavad. SmartBiz Advisor loob teie ainulaadse Laenuvalmiduse skoor™ ja pakub vajadusel soovitusi oma skoori parandami.

Siin on, mida pead teadma, et SmartBiz Advisori abiga SBA-laen valmis saada.


Mis on SmartBiz Advisor?

SmartBiz Advisor tegutseb Intelligentne CFO™ teie väikeettevõtte jaoks. See uus ja läbipaistev veebitööriist loob teie ainulaadse Laenuvalmiduse skoormis aitab teil õppida, kuidas saada odavat SBA-d ja pangapoolset rahastamist, mida väärite.


Kuidas saab SmartBiz Advisor aidata?

SmartBiz Advisor annab teile teada teie heakskiidu tõenäosusest enne SBA laenutaotluse esitamist. Kui te ei ole päris kohal, saate praktilisi nõuandeid, mis aitavad parandada oma krediidiprofiili ja suurendada heakskiidu tõenäosust.


Mis on Loan Ready Score™?

Teie ainulaadne laenuvalmidusskoor on arv, mis on loodud tuhandete väikeettevõtete finantsnäitajate analüüsimise teel meie intelligentse platvormiga. Teie laenuvalmiduse skoor aitab teil teada saada, kuidas teie ettevõte kuhjub seitsme peamise kriteeriumi alusel, mida pangad arvestavad.


Miks on laenuvalmiduse skoor oluline?

Teie laenuvalmiduse skoor on kasulik meede, mis aitab teil hinnata odava SBA laenu heakskiitmise tõenäosust. Säästate väärtuslikku aega ja vaeva, kui teate enne rakenduse alustamist oma asukohta.


Mis on intelligentne finantsjuht™?

SmartBizi meeskond tõdes, et vähesed väikeettevõtted saavad endale lubada finantsjuhi (CFO) personali. Suurtel ettevõtetel on seevastu tõenäoliselt finantsjuht, kes suudab analüüsida, milline laen on ettevõtte jaoks parim ja kas ettevõte on valmis seda taotlema. Sarnaselt finantsdirektoriga aitab SmartBiz Advisor teil teada, milline on teie olukord ja kuidas saate oma laenuvalmidusskoori parandada.


Milliseid põhikriteeriume pangad kaaluvad?

Seni olid väikeettevõtete omanikud teadmatuses. Pangad tavaliselt ei avalda, mida laenutaotluse heakskiitmisel või tagasilükkamisel arvesse võetakse. on tuvastanud 7 peamist kriteeriumi, mida arvesse võeti:

Kombineeritud võlgade kate
Ettevõtte võlgade katmine
Ärikrediit
Isiklik krediit
Ärivõlgade kasutamine
Isikliku võla kasutamine
Ettevõtte tulude trend

Klõpsake ülalolevatel linkidel, et suunata iga finantssuhtarvu selgitavate põhjalike artiklite juurde.


Mis on finantssuhe?

Finantssuhtarvud määratakse finantsteabe põhjal ja neid kasutatakse kasvu mõõtmi võrdluse eesmärgil. Pankurid, investorid ja ärianalüütikud kasutavad ettevõtte finantsseisundi hindami suhtarve. Ainuüksi finantsaruannete ülevaatamine ei räägi kogu lugu.


Mis on SBA laen?

SBA laen on odav väikeettevõtete laen, mille osaliselt tagab väikeettevõtete administratsioon. Ilma selle osalise garantiita peavad pangad väikeettevõtetele laenu andmist sageli liiga riskant.


Miks on SBA laenud parimad?

SBA-laene peetakse üldiselt ärilaenude “kuldstandardiks”. Seda seetõttu, et neil on väga madalad intressimäärad, madalad kuumakse ja 10-aastane tähtaeg ilma ettemaksuta. Lisaks madalatele kuludele, SBA ärikinnisvara laenud pole õhupallimakseid.


Kuidas ma saan oma laenuvalmiduse skoori?

See on lihtne! Klõpsake lihtsalt rohelist alustamisnuppu siin. Sisestate oma nime, e-posti aadressi ja loote parooli. Järgmisena vastake mõnele küsimusele, laadige üles oma viimane maksudeklaratsioon ja teie skoor arvutatakse välja vaid mõne minutiga. Kas teil pole maksudeklaratsiooni käepärast? Pole probleemi, saate siiski oma laenuvalmidusskoori hankida, kasutades oma krediidiskoori pehmet tõmmet**.


Kui palju maksab SmartBiz Advisori kasutamine?

Sel ajal kulusid ei ole. Saate külastada oma armatuurlauda, ​​et näha oma asukohta nii mitu korda kui soovite tasuta.

***

7 kriteeriumi kohta lisateabe saami ja odava rahastamise taotlemisel heakskiidu saamise tõenäosuse suurendami registreeruge SmartBiz Advisor.** See tööriist aitab teil õppida, kuidas pangad teie ettevõtet tavaliselt hindavad, ja soovitab viise, kuidas suurendada heakskiidu tõenäosust, kui taotlete odavat SBA-d ja pangapoolset rahastamist. Just nagu a Finantsjuht suures ettevõttes, oskab SmartBiz Advisor teid õpetada, kuidas oma laenuprofiili kõige paremini üles ehitada. SBA-laene pakkuvad pangad võtavad arvesse mitmeid erinevaid tegureid, nagu võlgade kate, võlgade kasutamine ja isiklikud krediidiskoorid. SmartBiz Advisor on tasuta ja läbipaistev tööriist. Lisateave SmartBiz Advisori kohta siin.

* Esialgu tõmbab eelkvalifitseerimise ajal krediiti pehmelt ja see ei mõjuta teie krediidiskoori. Kui teile sobib pank, kes kõige tõenäolisemalt rahastab, tehakse kõva tõmme.
**Mida peate teadma: kaudu esitatud teave SmartBiz Advisor, sealhulgas laenuvalmiduse skoor, on ainult hariduslikel eesmärkidel. SmartBiz Advisor ei ole föderaal- või osariigi seaduste kohaselt finants- ega juriidiline nõustaja. Selle teabe kasutamine ei asenda isiklikku, professionaalset nõu või abi seoses teie rahaasjade või krediidiajalooga.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga