See pole veel kõik ärimaailma edusammud – kuigi me teeme edusamme

Milline riskikapitalist arvab, et keskmise sissetulekuga töötajad ei tee piisavalt ületunde? Milline hiljutine ülemkohtu otsus võib teie tootmistegevust mõjutada?

Alates Lähis-Ida meediateemalisest tippkohtumisest kuni tohutu uue rahastamisvõimaluseni Nigeeria ambitsioonikatele ettevõtjatele – siin on põnevad äriuudised USA-st ja kogu maailmast.

Töömaailm

Töötaja õigused, ületunnitöö hüvitamine, tööseadused – siin on uusim.

Silmapaistev kapitalist julgustab rohkem ületundide tasustamist

Seattle’i riskikapitalist Nick Hanauer kirjutab ajalehe Politico artiklis, et USA teeb oma keskklassi töötajatele ja kogu majandusele karuteene, lubades leebeid ületunnitööseadusi, mis välistavad enamiku Ameerika töötajatest aja-ja-aega-aega. pool hüvitist, mida nad kasutasid 1970. aastatel.

Ta jagab oma positsiooni selgelt, väites, et „1975. aastal teenis enam kui 65 protsenti Ameerika palgalistest töötajatest poolteist aega iga üle 40 tunni nädalas töötatud tunni eest. […] Majanduspoliitika instituudi avaldatud aruande kohaselt kvalifitseerus 2013. aastaks ületunnitöötasu vaid 11 protsenti palgalistest töötajatest.

Ta toetab ületundide taastamist endisele tasemele, mis tähendaks abikõlblikkust nendele töötajatele, kes teenivad praegu 69 000 dollarit aastas ja vähem. Tema argument tugineb ideele, et vaatamata suurenenud tootlikkusele, kui keskmise sissetulekuga tarbijad kaotavad madalamate palkade tõttu ostujõu, väheneb nõudlus toodete ja teenuste järele. See pidurdab innovatsiooni, mis teeb kõigile haiget.

Kindlasti on see huvitav kontseptsioon, mille üle mõtiskleda ja mis võib väikeettevõtteid mitmel viisil mõjutada. Võime näha, et väikeettevõtete omanikud üritavad oma meeskondadele rohkem ületunde maksta või palkade arvu suurendami, samuti võisime näha, et tarbimine kasvab palkade tõustes ja rohkem inimesi, kellel on rahaline vabadus alustada oma ettevõtet.

Riigikohus otsustab, et tööandjad ei pea pikkade ooteaegade eest maksma

Pärast seda, kui nad pidid iga päev ootama kohustusliku vargusvastase turvakontrolli järjekorras keskmiselt 25 minutit, otsustasid Amazoni ladude ja ettevõtte Intergrity Staffing Solutions, Inc. töötajad kohtusse kaevata. Kuna tööandja nõudis neil liini ootamist, leidsid nad, et see aeg tuleks neile hüvitada.

Sel nädalal jäi USA ülemkohus üksmeelselt eriarvamusele, öeldes, et otsus aja hüvitamata jätmise kohta jääb õiglaste tööstandardite seaduse parameetritesse.

Kuigi mõned peavad seda sammu jaemüüjate ja laoettevõtete võiduks, vaidlustavad teised, et see tugineb küsitavale eetilisele alusele. Sellest saab ka PR-küsimus: nüüd, kui see juhtum on nii avalikkuse tähelepanu pälvinud, kas tasub positiivset PR-i muuta?

Oregon Ducksi treenerid teenivad tohutuid boonuseid

Oregon Ducksi jalgpallimeeskond on sel hooajal silma paistnud. Selle tulemusel premeeriti nende treenereid play-offi pääsemise eest sadadesse tuhandetesse dollaritesse ulatuvate boonustega.

See kajastab üleriigilist suundumust, mis puudutab kõrgelt tasustatud ülikoolide kergejõustikutöötajate (Ducksi treeneri Mark Helfrichi 1,8 miljonit aastas on riiklikult üks madalamaid) ja abiprofessorite või diplomeeritud õppejõu stipendiaatide kontrasti, mis on võrdlu väga väike. Tegelikult lõpetasid Oregoni ülikooli lõpetanud õppejõud just eduka streigi ravipuhkuse ja kõrgema palga saami.

Kui juhite kolledžilinnas väikest ettevõtet, võib jalgpalli tõmbamine olla kahe teraga mõõk. Kuigi on vaieldamatu, et spordiüritused toovad teatud tööstusharudes palju äri, mis kasu oleks sellest, kui ressursse jaotaks ühtlasemalt, seda kindlasti akadeemilistes ametites?

Erinevad hääled

Abu Dhabi siluett videvikus.

Siin on meie hiljutised lemmiklood äriga tegelevatest inimestest, kes soovivad muuta status quo’d ja julgustada mitmekesisust.

Toimetaja tõmbab Silicon Valley bro kultuuri eesriide ette

Kui olete naine või värviline inimene tehnoloogiatööstuses (või võib-olla mõlemas), võib töökeskkond olla problemaatiline. See võib olla ebameeldiv ja mõnikord isegi vaenulik. Shanely Kane koges seda ja otsustas, et tal on piisavalt. Kane asutas Model View Culture – veebiajakirja Model View Culture, mis sisaldab erinevaid autoreid ja mis pälvis kiiresti tähelepanu ja lugejaskonna.

Ta andis hiljuti selle intervjuu MIT-i tehnoloogia ülevaatele. See on suurepärane ülevaade brogrammikultuuri tegelikkusest (programmeerijad, kelle käitumisharjumused on “vend” või “frat” tüüpi) ja seda tasub lugeda isegi siis, kui olete probleemiga juba kursis. Kui te pole kunagi kuulnud Silicon Valley kriitikat sotsiaalse õigluse vaatenurgast, on see suurepärane õppimisvõimalus.

Nigeeria miljardär investeerib tulevikku

See on alati hea enesetunde lugu, kui edukas ärimees otsustab jõuda oma kogukonnas kasvavatesse ettevõtjatesse ja investeerida nendesse. Nigeeria kinnisvarainvestor Tony Elumelu käivitas sel nädalal ettevõtlusprogrammi, et teha just seda suures plaanis.

Tema tähelepanu keskmes on ettevõtjate toetamine ja tuvastamine kogu Aafrika mandril ning 100 000 000 dollari investeerimine 10 000 Aafrika ettevõttesse järgmise 10 aasta jooksul. Kui loete seda praegu mõnest Aafrika riigist ja olete huvitatud kandideerimisest, siis siin on üksikasjad, taotluste esitamise tähtaeg on aasta lõpp. Edu!

Araabia Ühendemiraadid korraldavad Abu Dhabi meedia tippkohtumisel paneeli “Wired Women”.

Eelmisel kuul toimus Abu Dhabis tippkohtumine, mis oli pühendatud Lähis-Ida, India, Ida-Aasia ja Hiina meedia ja äri uurimisele. Üks selle ürituse paneelidest oli tuntud ärinaistest ja filantroopidest koosnev paneel “Wired Women”.

Arutelus osales Zainab Salbi, vapustava organisatsiooni Women for Women International asutaja, mis toetab naisi, kellel on sõjakolletes viibimisest uskumatu õnnetus, toetades neid igakuiste annetustega ning vahetades kirju ja fotosid. Soovitan neid Facebookis jälgida, et olla kursis naistega kogu maailmas konfliktipiirkondades.

Tippkohtumisel esines ka Hiina Interactive Media Groupi tegevjuht ja ajaveebi Hung Huang. Hiljuti nimetas ajakiri Time ta üheks maailma mõjukamaks inime, mis on suuresti tingitud tema kohalolekust Weibos (Hiina sotsiaalmeedia ja ajaveebi platvorm). Kuna olen ise naiskirjanik (ja ma olen kindel, et paljud seda loevad), kõlab oma ainulaadse hääle ja vaatenurga jagamise eest maailma ühe mõjukaima inimese hulka kuulumine suure au ja suurepärase motivaatorina sõna võtma. ja jagada oma lugusid.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga