Siin on 12 asja, mida ettevõtjad ütlevad, et need on hindamatud

Teate – see, mis aitab teil olla oma parimas vormis.

See aitab teil olla produktiivsem. See muudab teie töökoormuse täitmise lihtsamaks. See on väike nipp ülesannete haldami ja asjade ära tegemi.

Minu oma koostab nimekirju. Ma ei saa ülesandega alustada ilma korraliku, kindla pliiatsi ja paberiga ülesannete loendita (mulle pole rakendusi, aitäh – see on üks asi, mille pärast ma vanakooli järgi lähen).

Enamikul ettevõtjatel on üks või mitu.

Bplani ametliku taskuhäälingusaate The Bcast neljateistkümnendast episoodist saate lisateavet omaenda bossiks olemisest koos Peteri ja Jonathaniga:

Klõpsake siin, et tellida The Bcast iTunes’is »

See on väike nipp või näpunäide, mis aitab neil oma äri paremini juhtida, muudab asjad sujuvamaks ja tõhusamaks ning teeb neist üldiselt erakordse ettevõtja.

Mis on üks asi, mis on teie ettevõtte juhtimi hädavajalik?

Küsisin Noorte Ettevõtjate Nõukogu liikmetelt üht asja, mida nad peavad oma äri ajades hindamatuks.

Loomingulised ettepanekud olid teretulnud; Lõppude lõpuks teame me kõik, et äriplaani olemasolu aitab teil äri juhtida ja rahavoogude jälgimine on oluline.

Aga ma tahtsin enamat. Tahtsin teada, mis neid ettevõtjaid tegelikult tiksuma paneb.

Parim osa?

Need ideed on täiesti varastatavad.

Niisiis, minge edasi – vaadake, mis on nende ettevõtjate sõnul nende ettevõtte juhtimisel hindamatu väärtus, ja proovige neid ise.

Kas teete mõnda neist asjadest? Kas nende proovimine aitas teil oma ettevõtet paremini juhtida? Anna mulle teada, mis sa arvad.

Vaadake ka: Kuidas palgata oma esimene töötaja

1. Töötajatelt sisendi võtmine

Teie töötajad on teie suurim ressurss.

Nad näevad äri ühte külge, millest võite puudust tunda. Nad on teie toote juures päevast päeva ja neil võib olla suurepärane idee selle täiustami.

Niisiis, kas kasutate seda ressurssi ära või peate seda iseenesestmõistetavaks?

Mark Daoust ettevõttest Quiet Light Brokerage, Inc. ütleb, et tema töötajate panus on “kõige väärtuslikum vara”, mis tal oma ettevõttes on.

“Kuigi ma olen 100 protsenti oma ettevõtte omanik, ei tee ma olulisi otsuseid ilma mitme inimesega oma ettevõttes konsulteerimata,” ütleb ta.

Ta lisab: “Nad näevad äri hoopis teisest vaatenurgast, mida ma lihtsalt ei saa.”

2. Isiklikuks eluks aja planeerimine

Kui alustate, on mõistlik, et teie isiklik elu jääb tagaplaanile.

Selles hullus kiirustamises oma äri käima lükata, võisite olla lõdvaks, kui oli vaja aega sõpradega, kohtumisõhtu oma partneriga või lihtsalt aega iseendale.

Kuid kui olete saavutanud veidi rohkem rutiini, on oluline oma elu väljaspool tööd õigeaegselt planeerida.

“Isiklikke kohtumisi tuleb pidada sama tähtsaks (või isegi olulisemaks) kui töökoosolekuid, mis teie raamatus on,” ütleb Cassie Petrey Crowd Surfist.

“Kui ma blokeerin õhtusöögi sõpradega, filmikohtingu oma poiss-sõbraga, hambaarsti vastuvõtu, pulmas käimise või midagi muud oma kalendris, on need ajad koosolekuteks täiesti kättesaamatud.”

Kuigi alguses võib seda olla raske järgida, on see suurepärane nõuanne.

See mitte ainult ei muuda teie elu tasakaalustatumaks, vaid ootate ka tööprojektidega tegelemist, selle asemel, et näha neid tööna.

3. Trello kasutamine

Olen seda korra öelnud ja ütlen veel kord – meie armastus Trello.

See on mugav ja lihtsalt kasutatav projektijuhtimissüsteem – mida mitte armastada?

Me ei ole üksi; Marcela DeVivo riigivõla leevendamisest soovitab seda ja see on tema äriarsenalis väärtuslik tööriist.

“Kasutame Trellot kõigi projektide jälgimi ja tähtsuse järjekorda seadmi, ” ütleb ta. “See annab ülevaate sellest, millega kõik meeskonnad töötavad ja millised ülesanded on pooleli.”

Vähe sellest, saate oma ülesandeid liikvel olles jälgida. “Trellol on nutitelefoni rakendus, nii et saame alati kursis olla,” ütleb Marcela. “Ja integreerimine Gmailiga võimaldab meil saata ülesandeid meilist otse Trellosse.”

4. Kella omamine

Kui ma küsiks, mis kell on, kas sa vaataksid oma kella?

Mitte teie nutitelefon – an tegelik vaata.

Tunnistan esimesena, et ma pole lapsest saati kella kandnud (ja isegi siis oli see värviline, geeljas – vaevalt professionaalne, poleeritud välimus).

Kuigi kellad ei ole enam igaühe randmetel, soovitab Kim Kaupe ZinePakist taastada nende kandmise harjumus.

“See kõlab lihtsalt, kuid kella omamine ja sellele viitamine on võtmetähtsusega,” ütleb ta. “Ettevõtja elu on tihe ja rangest graafikust kinnipidamine on oluline.”

Kell ei aita teil oma ajakavast kinni pidada, vaid õigel ajal olemine võib aidata ka teie ärisuhteid. “Olen näinud rohkem ärikohtumisi, mis lähevad hapuks juba enne nende algust, kuna keegi hilines 20 minutit või “unustas” konverentskõne, ” ütleb Kim. “Teiste aja austamine ja enda aja haldamine on eduka ettevõtte juhtimisel hädavajalik.”

5. Google Doci päevakavade kasutamine koosolekutel

Oleme kõik läbi elanud koosoleku, mis näiliselt ei lõpe kunagi.

Kuigi teie meeskonna koosolekud olid tõenäoliselt kavandatud nii, et kõik oleksid samal lainel, on nende jaoks lihtne muutuda iganädala ajaraiskami.

Zach Robbins ettevõttest Leadnomics soovitab Google Doci päevakavasid, et aidata koosolekutel õigel teel hoida. “See kõlab rumalalt, kuid meie Google’i dokumentide päevakorrad ei ole mõeldud selleks, et memo hiljem levitada,” ütleb ta. “Need toimivad raamistikuna, et tagada koosolekute tõhususe teatud tase, ja nad loovad õige ranguse tasakaalu, et tagada kõrgeimate prioriteetide täitmine.”

Mitte ainult seda, vaid need võimaldavad tema meeskonnal salvestada olulisi asju, mille juurde hiljem tagasi tulla. “Need on suurepärane viis tegevusobjektide salvestami, mis takistavad ideedel, taktikatel ja eesmärkidel igapäevaelus kaduma minna,” lisab ta.

6. Mediteerimine

Kas pöörate oma õnnele tähelepanu, mida see väärib?

Sohin Shah ettevõttest IFunding ei nõustu üldlevinud arusaamaga, et isikliku õnne leidmine on tagajärjetu, “kui aega on” püüdlus.

“Inimesed võivad naeruvääristada õnne uurimist kui rahulikku otsimist, kuid see on meie kui inimeste elu eesmärk,” ütleb ta. “Õnne otsimine ületab puhkuse.”

Meditatsioon mitte ainult ei aidanud Sohinit tema õnnega ühendada, vaid aitas ka tema äri.

“Tegelikult sain niimoodi paremaks ettevõtjaks,” ütleb ta. “Oma rahu säilitamine, kui tunnete end ebamugavalt – ehtne naeratus näol – on suurepärase juhi tunnus.”

7. Stabiilse kultuuri säilitamine

Ettevõtte juhtimine on palju lihtsam, kui kõik saavad omavahel läbi.

Positiivse ettevõttekultuuri edendamine ja säilitamine on oluline – teie töötajatel pole mitte ainult hea meel tööle tulla, vaid nad jäävad tõenäoliselt kauemaks ja investeerivad rohkem ettevõttesse tervikuna.

“Usun, et ettevõtte kultuur saab alguse töötajatest, kes moodustavad tööjõu,” ütleb Jayna Cooke EVENTupist.

Jayna julgustab ettevõtjaid palkama ettevõtte kultuuri silmas pidades.

„Enne kellegi palkamist tagan, et inimene on suurepärane täiendus juba olemasolevatele töötajatele. Need on inimesed, kellega veedate suurema osa oma ajast, seega on oluline tahta nende läheduses olla,” ütleb ta.

Koostöö inimestega, kes naudivad üksteise seltskonda, aitab Jaynal oma äri sujuvamalt juhtida.

“Ma tahan, et mu töötajad näeksid oma töökaaslasi sõpradena,” lisab ta.

Vaata ka: Mis määrab teie ettevõtte kultuuri?

8. Ajakohaste tööstusuudiste lugemine

Minuga samal tasemel – kas sa oled natuke liiga palju naba vaatamises süüdi?

Kuigi on ahvatlev mõelda oma ettevõttele kui mikrokosmosele, soovitab Kevin Xu Mebo Internationalist oma silmaringi avardada.

“Ma toetun uudistele ja värskendustele ülemaailmsete tervisega seotud probleemide kohta, mis vajavad lahendamist, ” ütleb ta. “Minu jaoks tähendab ettevõtte juhtimine, et teil on kohustus kogukonnale kasu tuua.”

Vähemalt võib abi olla kohalikul kogukonnal silma peal hoidmisest.

Te mitte ainult ei hoia end kursis ja olete teadlik sellest, kuidas teie ettevõte saab teie kogukonda kõige paremini teenindada, vaid võite isegi kasutada oma kogukonda edasise inspiratsiooniallikana.

“Teades, mida kogukond vajab, saate luua ideid selle kohta, kuidas alustada uusi projekte või algatusi, mis käsitlevad probleeme ja suurendavad ettevõtte teadlikkust,” ütleb Kevin.

9. Aktiivne olemine

Ärge langege selle lõksu, et tunnete end treenimi liiga hõivatud.

See pole mitte ainult teile kasulik, vaid ka teile meeldiva füüsilise tegevuse tegemine võib aidata teil olla produktiivsem.

“Ma tahan ärgata kell 5 hommikul ja minna jõusaali enne kella kuut hommikul,” ütleb Mark Samuel Fitmarkist. “Ma ei mäleta, millal ma viimati seda rutiini ei järginud.”

Tema pühendumus peegeldub ka tema lähenemises ärile.

“Aktiivse ja tervisliku eluviisi juhtimine nõuab distsipliini ja pühendumist ning loob sünergia elamise ja ettevõtte juhtimise vahel,” ütleb Mark.

“Te ei saa ettevõtet juhtida ilma distsipliinita ja ilma 100-protsendilise pühendumiseta ei saa te kunagi edukaks.”

10. Hea juhtimismeeskonna omamine

Valige oma juhid hästi – nad annavad tooni nii teie ettevõtte kultuurile kui ka teie ettevõtte struktuurilisele terviklikkusele.

“Õige meeskond teeb kõik oluli,” ütleb Tom Alexander PK4 Mediast. Tomi sõnul on ettevõtte edukaks juhtimi üks olulisemaid elemente sind ümbritsevad inimesed.

“Ilma meie juhtkonnata ei suudaks ma äritegevust laiendada sama enesekindlusega, nagu praegu,” ütleb ta.

11. Jälgimismõõdikud

Oleme Palo Alto tarkvaras mõõdikutega suured.

Meie enda tegevjuht Sabrina Parsons korraldas eelmisel aastal suurepärase veebiseminari teie väikeettevõtte näitajate jälgimi.

Nii et oleme seal Brandon Strapperiga ettevõttest 858 Graphics, kes ütleb, et tal on minu ettevõttes kõige jaoks mõõdikud.

“Need mõõdikud hõlmavad tööjõukulusid, materjalikulusid, tarneaega, müüki jne, ” ütleb Brandon. “Kogu ettevõttes mõõdetakse ja näidatakse kõike reaalajas.”

12. Aja veetmine väljaspool kontorit

Millal kõik muu ebaõnnestub? Mine välja.

“Tavaline tarkus kiidab hullumeelse tööeetika vastu,” märgib Fan Bi Blank Labelist. “Seal on muinasjutud öötundidest, laudade all magamisest ja 100-tunnistest töönädalatest.”

Kuid kas see tõesti toob kaasa suurepäraseid ideid?

Fänn nii ei arva.

“Suurima läbimurde annab sageli väljaspool kontorit veedetud aeg,” ütleb ta. “Olgu selle põhju lugemine, teise ettevõtjaga kohtumine või jalutamine.”

Ta lisab: “Ettevõtte juhtimi on oluline võimalus välja suumida ja sügavalt mõelda.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga