Sotsiaalmeedia juhend väikeettevõtetele 2021

Sotsiaalmeedia strateegiad edu saavutami 2021. aastaks

Siin on viisid, kuidas saate oma sotsiaalmeedia ressursse maksimaalselt ära kasutada.

Tunnistage uut majandust ja selle väljakutseid

Koroonaviiruse mõju väikeettevõtetele pole saladus. Andke oma praegustele ja potentsiaalsetele klientidele kõrgetasemeline ülevaade probleemidest, millega silmitsi seisate ja kuidas te nendega tegelete. Tehke oma ettevõttele nägu ja pidage meeles, et ausus on parim poliitika.

Kasutage oma olemasolevat sisu maksimaalselt ära

Paljud väikeettevõtted loovad ajaveebi, et aidata neil veebis tugevat esindatust luua. Probleem on selles, et nad ei tea, mida edasi teha. Mõned isegi loobuvad oma blogist lugejate vastuse puudumise tõttu. Sellegipoolest on oluline meeles pidada, kui alles alustate, postitada võimalikult palju sisu oma sotsiaalmeediakontoga linkides. See on teie võimalus reklaamida oma olemasolevat sisu erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel, laiendades lõpuks oma haaret.

Olge “jälgimise” vääriline

Olenemata sellest, millist sotsiaalmeediaplatvormi te kasutate, ei saa keegi lõpuks eitada tõde nende kolme asja taga: tasuta kingitused, populaarne olemine ja õigus. Tehke endale teene ja muutke oma sotsiaalmeediaprofiil selli, mida tasub jälgida. Proovige kätt korraldada iganädalasi võistlusi, pidada Twitteri reaalajas debatti teie ettevõtte koostatud hashtagiga või postitada iga päev oma jälgijate parim foto. Kuid ärge postitage asju veebis lihtsalt selleks, et võita pahaaimamatu mööduja tähelepanu. Tehke jõupingutusi, et asjad oleksid lõbusad ja kaasahaaravad, sest kui teete seda, muutuvad inimesed tõenäoliselt uudishimulikuks ja järgmise asjana saate teada, et olete juba teel sotsiaalmeedia staariks.

Õppige sotsiaalmeedia haldustarkvara

Sotsiaalmeedia haldustööriistade ja rakenduste pakkumine on lõputu. Algajatele on Buffer ja Hootsuite suurepärased võimalused, kuna neid on üsna lihtne navigeerida ja need hõlmavad laia valikut sotsiaalmeedia kontosid. Niipea, kui olete valinud oma ettevõtte jaoks sobiva sotsiaalmeedia haldamise tarkvaratööriista, leidke aega, et õppida selle läbi ja lõhki. Paljud inimesed teevad vea, kasutades neid programme lihtsalt oma voogude sirvimi ja postituste ajastami, teadmata, et iga päev lisatakse uusi värskendusi ja funktsioone, mis ületavad põhifunktsioone. Kasutage neid tööriistu täiel määral, kui soovite sotsiaalmeedia turundust tõsiselt õppida.

Automatiseerige kõik

Väikeettevõtte omanikuna on teil ilmselgelt palju paremaid asju teha kui samu ülesandeid ikka ja jälle täita. Automatiseerimine on sotsiaalmeedia turunduses kõik. Selle asemel, et raisata oma aega inimeste jälgimise, Twitteris huvitavate sõnumite edasisaatmise, otsesõnumitele vastamise või teiste kasutajate mainimise asemel oma postitustes, saate nüüd need tegevused täielikult automatiseerida. Põhiidee on see, et mida rohkem automatiseerite, seda rohkem on teil aega oma ettevõtte muude olulisemate aspektide haldami. Kuid pidage meeles, et kuigi automatiseerimine on vajalik, on inime olemine siiski olulisem. Seega ärge unustage hoida asju isiklikuna, suheldes oma vaatajaskonnaga aeg-ajalt reaalajas.

Kasutage sisseehitatud analüüsitööriistu

Tea oma numbreid, tea oma äri. Sotsiaalmeedia turunduse maailmas ei tohi kunagi alahinnata kampaaniate tõhususe suurendami vajalike analüütiliste tööriistade installimise jõudu. Kui olete Twitteri kasutaja ja te ei tea, kust alustada, on The Archivisti installimine hea koht alustami. See analüütiline tööriist hoiab teid kursis viimaste hashtag-kampaaniatega ja võimaldab teil analüüsida, milline kasutaja teid mainis ja kuidas nad teid leidsid. Jälgige tööriistu, mis aitavad teil jälgida iganädalaste jälgijate arvu, mille olete saavutanud ja kaotanud, tuvastada konkreetsed teemad, millest teie jälgijad kõige rohkem huvitatud on, ning määrata, millised sildid on kõige tõhusamad ja miks.

Ekspertide ülevaade

Las Vegases asuva Wild Child Marketingi omanik Devanny Haley avaldab oma mõtteid selle kohta, kuidas 2021. aasta sotsiaalmeedia valdkonnas areneb.

„Aastal 2021 peaks teie sotsiaalstrateegia keskenduma tähelepanelikkusele ja mõistmisele. Võimalik, et teie sihtrühm on pidanud oma vaatenurka ja prioriteete muutma ning teie sotsiaalmeedia peaks järgima. Selle asemel, et keskenduda liiga palju ROI-le või müügile orgaaniliste kanalite kaudu, hakake tähelepanu pöörama oma vaatajaskonna tegelikele vajadustele ja sellele, kas teie strateegia vastab nendele probleemidele või aitab neid lahendada. Tulud, eelarved, tööjõud, pakkumine ja nõudlus on COVID-i tõttu muutunud. Looge sisu, mis käsitleb neid teie vaatajaskonna probleeme, ja olge eriti tähelepanelik, kui olete liiga müügikeskne. Samuti pole kunagi valus lisada kergemeelne või inspireeriv postitus või pilte oma meeskonnast!

Kui vajate abi

Te ei pea oma sotsiaalmeedia algatustega üksi hakkama saama. Kuna platvormid arenevad kiiresti ja neid lisatakse veebimaastikule, võib professionaali kaasamine olla hea mõte.

Oleme kirjeldanud põhiteavet oma artiklis Väikeettevõtete turunduse näpunäide: kuidas palgata sotsiaalmeedia strateeg, et aidata teil leida sobiv sobivus. Seal on palju inimesi, kelle CV-s on “sotsiaalmeedia”. Tuhandete Instagrami jälgijatega inimene ei ole aga teie väikeettevõtte jaoks automaatselt õige valik. Võimalike sotsiaalmeedia töövõtjate kontrollimisel vaadake üle meie artiklis olevad kvalifikatsioonid.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga