Taskukohased viisid loominguliste tööruumide loomi

Kui ideede vaba liikumine on äritegevuse jaoks oluline, olenemata sellest, kas olete üksikettevõtja või 20 töötajaga ettevõte, soovite luua keskkond, mis kasvatab loovust.

Olete ilmselt juba kuulnud Google’i pööraselt loomingulistest kontoriseadetest, millest igaüks erineb eelmisest – liumägi, kontorimajakesed, metsataoli ehitatud ruumid –, kuid nad pole ainsad, kes seda teevad. Tegelikult on mitmed teised ettevõtted välja pakkunud uskumatult loomingulisi kontoriseadeid.

Tahtsime pöörduda kellegi poole, kellel on Google’ist pisut vähem pressi, kuid sama palju loovust, et näidata teile, et olenemata ettevõtte suurusest, on alati olemas väikesed võimalused loovuse suurendami.

Klick Healthi tegevjuht Leerom Segal aitab muuta teie kontoriruumi loominguli töökohaks.

Leerom Segal on Torontos asuva digitaalse terviseagentuuri Klick Health tegevjuht. Kuigi Klick Health keskendub digiteenuste pakkumisele tervishoiutööstusele (tavaliselt vähem loomingulisele tööstusele), on Segal leidnud võimaluse probleemist mööda hiilida.

Sarnaselt traditsioonilistele digiagentuuridele on loovus Segali enda ettevõtte pikaealisuse ja edasise edu jaoks hädavajalik. Ja on oluline, et kõik – nii tegevjuht, disainer kui ka kontohaldur – saaksid sellest osa.

„Uuendused, mida tulevikukindlad organisatsioonid saavad ja peaksid tulema igalt meeskonnaliikmelt, olenemata rollist. Igaüks peaks tundma end võimetuna lasta oma loovusel voolata.

Niisiis, peale uue värvikihi seinale viskamise, kuidas kavatsete kujundada sellist tööruumi, mis paneb loomingulise mahla voolama?

Segal on viis nõuannet ja oleme lisanud mõned oma.

Ärge eelistage traditsioonilist mööblit

Teie kontoris ei pea olema kabiine, rulluvaid kirjutustoole ega kõledaid vaipu. Saate seda vürtsitada. Tegelikult ütleb Segal, et peaksite.

Ja ärge piirduge ainult vahetu kontori loovamaks muutmisega, mõelge koosolekuruumile. Mõelge koosolekuruumile, köögile, isegi vannitoale!

Loominguline vannituba või lihtsalt naabruskonnaga töötamine?

Powelli raamatupood Portlandis Oregonis on just seda teinud. Väga igava vannitoa vürtsitami (ja tõenäoliselt kunagi probleemiks olnud vandalismi parandami) on nad lisanud koolikapid, sealhulgas grafiti! Olenemata sellest, kas need kapid töötavad või mitte, muudavad nad selle, mis muidu võib olla üsna räpane, pisut eklektilisemaks ja võib-olla väärt fotot või blogis mainimist. Ma ei ütle, et raamatupoe töötajad teevad siin loomingulisi läbimurdeid, kuid vannituppa läheb palju huvitavam.

Isegi kui kaartidel pole uut mööblit, võivad kaunistused, raamatud ja raamaturiiulid palju muuta. Öeldakse, et raamatute olemasolu soodustab õppimist ja loovust soodustavat keskkonda, samas kui lillevaas või moodsate maalide seeria võivad anda loomingulisema ja pingevabama tooni.

Selle teema kohta ütleb Segal: “Selle asemel, et sisustada koosolekuruumi automaatselt kontoritoolide ja lauaga, kaaluge mugavate kott-toolide kasutamist, et luua ruumi juhuslikum ja loomingulisem tunne.”

Proovige reguleeritavaid tööjaamu, mis võimaldavad töötajatel töötamise ajal seista, joogapalle toolidena või jooksulindi laudu.

Kui probleem on teie eelarve, ärge tundke end halvasti, kui pöördute Goodwilli kaupluste, antiigipoodide ja mööbli likvideerijate poole või isegi selliste saitide poole nagu Craigslist. Kui asute väljaspool USA-d, on Gumtree hea alternatiiv.

Pakkuge ruumi Steami väljapuhumi

Kick Healthi joogastuudio annab töötajatele koha, kus auru välja puhuda.

Kui idee läheb tühjaks või konkreetne projekt ei lähe hästi, vajate teie ja teie töötajad viisi nende pettumuste lahendami. Sel eesmärgil pakub ettevõte Kick Healthis jõusaali koos joogastuudioga.

Kui teil pole treeningruumi lisami vahendeid või ruumi, ärge muretsege. Saate teha koostööd kohaliku jõusaaliga ja pakkuda töötajatele allahindlust või lasta töötajatel päeva jooksul jalutamas käia. Ja kuidas oleks proovida ajakava, mis võimaldab töötajatel kodus töötada?

Siin on mõte usaldada oma töötajatele oma aja haldamist. Kui nad ei piirdu range ajakavaga, tunnevad nad vähem survet ja saavad omakorda genereerida produktiivsemaid ideid ja lasta korraks lahti.

Klick Cafe’s saavad töötajad süüa lõunat, mängida mänge ja töötada koos projektidega.

Lisage lõbusaid ja ainulaadseid elemente

Elus taimesein Klick Healthi vastuvõtualal.

Uskuge või mitte, aga tööl on okei. Segal soovitab lisada elemente, mis julgustavad töötajaid puhkama ja midagi tavapärasest erinevat tegema.

Näiteks täitke arhiivikapp slinkide ja priskete mänguasjadega, et töötajad saaksid puhata. Või looge lõbusad meeskonnatööruumid. Näiteks lisage oma lõunatuppa mõned lauamängud, et töötajad saaksid enne ühise projekti kallal töötamist mõnda mängu mängida.

Kaasa rohelus

Loodus ärgitab loovust, nii et tooge oma kontorisse ka välisilme. Tõesti.

Exeteri ülikooli läbiviidud uuring näitas, et kontoritaimed võivad aidata tõsta töötajate heaolu kuni 47% ning suurendada loovust 45% ja tootlikkust 38%.

Uuring toimus Chelsea lillenäitusel ja selles võrreldi osalejate efektiivseid tulemusi 90 katses ja erinevat tüüpi äriruumides. Lõpuks leiti, et ruumid, mis sisaldasid kõige rohkem taimi või rohelust, muutsid inimesed õnnelikumaks, loovamaks ja omakorda rohkem. produktiivne tehtud katsetes.

Klick Healthil on mitu elavat taimeseina, et tuua veidi loodust siseruumidesse. Võite proovida elavat taimeseina või kaaluda taimede kasutamist ruumijagajatena.

Küsige oma töötajatelt tagasisidet

Kui teete kontoris parandusi, veenduge, et teil oleks oma töötajate panus. Kutsuge kokku meeskonna koosolek, kus viskate palli ringi. Kes palli kinni püüab, hüüab välja uue ettepaneku töökoha jaoks. Hoidke jooksvat ideede nimekirja ja laske töötajatel oma lemmikute üle hääletada. See on suurepärane viis töötajate kaasami.

Kas peate oma kontorit loominguli tööruumiks? Mida sa tegid, et see nii oleks? Jagage oma ideid meiega allpool olevas kommentaaride jaotises. Lisage julgelt pilt!

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga