Taylor Harrington viib meid Seth Godini sotsiaalmeediareisile

Seth Godinil on üks maailma suurimaid e-posti uudiskirju. Seth Godin ei ole aga sotsiaalmeedias kuigi palju kohal. See, mida ta suhtlusvõrgustikes teeb, on tundunud olevat enamasti automatiseeritud, postitades uuesti otse oma blogist ja kohandatud sisu ei olnud palju sotsiaalmeedia platvormid. Kuni ühel päeval oli. Ja kuidas me Tayloriga kohtusime.

Sotsiaalmeedia teekond

Kui Taylor vähem kui kuus kuud tagasi meeskonnaga liitus, oli Seth Godini kohalolek sotsiaalmeedias minimaalne. Veidi oli Facebooki kohalolek, mille ajaveebi postitas automaatselt uuesti, ja mõned Facebook Live’id, millest enamik esindas altMBA-d. Sethil oli Instagrami konto, kuid see oli olnud passiivne umbes 3 aastat.

Sethi kaubamärgil oli juba tugev hõim, kes oli valmis temaga kohtuma seal, kus ta viibis – kuulas taskuhäälingusaateid, luges tema raamatuid ja külastas ajaveebi. Taylori jaoks oli väljakutse “kohtuda [the audience] kus nad juba on” sotsiaalmeedias. Nad juba sirvivad voogu keskmiselt rohkem kui 30 minutit päevas. „Kuidas me nendega selle aja jooksul suhtleme?” Taylori jõupingutused käivitasid ka LinkedInis asjad nende kursuste platvormidega.

Vastupidiselt levinud arvamusele

Ramon küsib Taylorilt, kas praegusel ajastul on võimalik ilma sotsiaalmeediata edukas olla. Ta vastas, et kuigi nad oleksid võinud jätkata ilma sotsiaalmeediata, oli selle rohkem kaasamine õiglane veel üks viis nende kasvami.

Taylor ütleb, et see taandub tegelikult järgmisele:

  • Kes on see inimene, kelle poole püüate jõuda?
  • Kus nad on?
  • Kuidas nad maailmaga suhtlevad?

On inimesi, kelleni soovite jõuda ja kes ei pruugi olla sotsiaalmeedias, või nad võivad olla seal, kuid otsustate nendega mitte kohtuda. Taylor ütleb, et see taandub ka sellele, mida soovite sellel platvormil suhelda. Sethi meeskonna jaoks taandub see soovile, et keegi õpiks midagi ja looks usaldust. Peamine on välja mõelda, mida soovite oma hõimu jõudmise kaudu saavutada, ja seejärel leida parim viis selleks.

See taandub ka sellele, mida sa üritad müüa. Taylor toob näite, et on ebatõenäoline, et keegi langetaks Instagrami voogu kerides otsuse registreeruda oma 4000-dollarilisele altMBA kursusele. Kuid nad võivad osta 100-dollarise juhendamise töötoa või 20-dollarise veepudeli.

Repurposing, et jõuda inimesteni

Suur osa nendest sotsiaalmeedia strateegia taaskasutab materjali, mida nad juba peavad jõudma oma publikuni sinna, kuhu nad tahavad jõuda. Tunnipikkune klipp ei lähe Instagramis hästi. Keegi ei loe Instagramis raamatut. Niisiis hakkas Seth looma spetsiaalselt Instagrami jaoks mõeldud miniraamatuid. Need algavad pildiga, mis näeb välja nagu tõeline raamatukaan, ja seejärel jagavad nad lehitsedes teavet.

Taylor leidis Instagrami postitamise kohta, et inimesed kommenteerisid postitusi. See oli midagi, mis puudus muudel platvormidel, näiteks Sethi ajaveebis või raamatu lugemises. Lisades küsimuse kõigele, mida nad Instagrami postitavad, suutis Sethi meeskond publiku seas vestlusi kasvatada.

Taylori tööriistakomplekt

Muutke see isiklikuks

Teie jälgijad tahavad, et te neid näeksite. Taylor jagab, et Instagrami otsesõnumite funktsioon on selleks olnud suurepärane. Ta toob näite, et üks nende jälgijatest võib jagada ja sildistada rannas üht Sethi raamatut lugevat puhkusepilti. Taylor näeb seda, heidab kiire pilgu nende profiilile ja vastab midagi veidi isiklikumat, et inimene tunneks end nähtavana. Taylor ütleb, et veelgi isiklikumaks muutmi valivad nad mõnikord helisõnumeid. See paneb nad tundma end hõimu osana.

Loo usaldus

Kui pakute tooteid või teenuseid suure hinnasildiga, on ülioluline luua ikka ja jälle usaldust, et meelitada oma kliente hüppele. “Keegi pole millekski 100% valmis, kuid peate looma piisavalt usaldust, et nad oleksid nagu “ma hüppan niikuinii”.”

Olek

Kasutage staatuse loomi oma haridust ja kogemusi. Pange oma sertifikaat oma biograafiasse. See näitab, et olete seaduslik ja kulutanud aega, vaeva ja raha oma usaldusväärsuse nimel.

Pinge

“Ma võin olla Instagramis iga päev, kuid see pole ainus asi, mida ma teen.” Kui olete liiga palju sotsiaalmeedias, hakkavad inimesed mõtlema, millega te tegelikult terve päeva tegelete. Loo ajapiirangud. Tehke tund aega otse Q&A, kuid pidage kinni ajast.

Mine sinna, kus su hõim on

Kasutage sotsiaalmeedia platvormi, mis teie hõimu üles leiab. Kasutage viise, kuidas erinevad platvormid võimaldavad teil oma hõimuga suhelda ja kui te ei saa ühest küljest hästi ühendust, proovige teist.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga