Tech aitab Kiva laenudel aidata ülemaailmsetel väikeettevõtetel vaesusest välja tulla

Kas soovite aidata rahastada väikeettevõtet arengumaal? Vaadake, kuidas Pam Yanchik Connealy ja Kiva kasutavad tehnoloogiat ettevõtjate rahastami üle kogu maailma.

Pam on Kiva finantsjuht. See on revolutsiooniline ühisrahastusplatvorm, mis annab laenu töötavatele vaestele, eriti kolmanda maailma riikides.

Alates naisest, kes avab Liibanonis kleidipoe, kuni meheni Guatemalas, kes investeerib veisekarja – Kiva laseb inimestel kokku saada, et annetada raha väikeettevõtete toetami.

Miks on Kiva oluline?

“Kiva keskendub finantstõrjutuse kõrvaldamisele ja vähendamisele kogu maailmas.” -Pam Yanchik Connealy

Kuigi me ei pea kartma oma identiteedi kaotamise pärast arenenud esimese maailma riikides, ei ole kõigil nii vedanud.

Paljude valitsuste jaoks on enamik isikut tõendavaid dokumente paberkandjal ja need lähevad kergesti kaduma või pole isikul lihtsalt olnud ühtegi isikut tõendavat dokumenti.

Näiteks kui Haitit tabas orkaan Matthew, hävitati palju nende paberdokumente ja kuna see oli kõik, muutusid asjad kiiresti kaootili. Kuna dokumente polnud, oli kõik järsku käes – mõned inimesed kaotasid kõik.

Ka pagulased on nende seas, keda see enim mõjutab. Sageli peavad nad põgenemi loobuma kõigest, sealhulgas oma identiteedist.

Tulemus?

Ilma väljakujunenud identiteedita võib nendel inimestel olla raske ettevõtlusega alustada ja vaesusest välja tulla. Sageli pole neil krediiti ega isegi isikut tõendavat dokumenti, millega nad saaksid laenu saami panka kaasa võtta.

See on koht, kus Kiva tuleb mängu. Plokiahela tehnoloogiat kasutades saavad nad luua platvormi, mis võimaldab kasutajatel ühisrahastada ettevõtteid ohustatud inimeste jaoks, võimaldades neil alustada või kasvatada oma ettevõtet. Lõpuks võimaldab see neil luua identiteedi, mis võimaldab neil seejärel kasutada oma riigi panku.

Kuidas nad seda teevad?

“Kui ma esimest korda Kivasse tulin, küsisid inimesed:” Kas me oleme mittetulundusühing? Kas me oleme sotsiaalse mõjuga organisatsioon? Kas me oleme finantsteenused? Kas me oleme kõrgtehnoloogilised? ja ma ütleksin: “Jah, me kõik oleme need.” -Pam Yanchik Connealy

Kiva tõeline ilu seisneb selles, et nad pole lihtsalt mittetulundusühingud. Pigem on nad avanud end mitme erineva sektori võimalusele ja võtnud need kõik omaks. Võttes enda kanda mittetulundusliku, sotsiaalse mõjuga organisatsiooni, finantsinstituudi ja tehnoloogia jõujaama mantli, saavad nad teha asju, mida keegi teine ​​ei suuda.

Mis on nende saladus, võite küsida? NetSuite.

“Ma ei ole kindel, kuidas saaksime teha uusi tooteid ja uusi algatusi, kui mul poleks sellist põhilist finantssüsteemi nagu NetSuite, mis aitaks öösel paremini magada.” -Pam Yanchik Connealy

Kasutades oma süsteemi tuumana ettevõtte ressursiplaneerimise tarkvara, nagu NetSuite, suudab Kiva ühendada mitu süsteemi ühele sidusale platvormile, mida nad seejärel ettevõtte käivitami kasutavad.

Oma ainulaadse inseneride meeskonna abiga suudab Kiva tõhusalt luua liideseid mõne maailma vaeseima riigi mikrokrediidiasutuste ning nende enda põhisüsteemide ja NetSuite’i vahel, võimaldades neil raskustes riikides olulisi muutusi esile kutsuda.

Mis tunne on töötada organisatsioonis ilma NetSuite’ita?

Mis puutub Pami, siis Kiva poleks ilma NetSuite’ita sama. Sotsiaalse mõju valdkonna veteran on ta teinud oma õiglase osa ajast, töötades ettevõtetes, millel puudub tugev ERP-süsteem. Selle tulemu on:

  • Rohkem tööd töötajatele
  • Osakondadevahelise sidususe puudumine
  • Suur risk, kui töötaja juhib, kuna puudub dokumentatsioon, millele viidata
  • Massiivne peavalu

Kas ERP-tarkvara on väikeettevõttele hea investeering?

“Üks asi, mida olen NetSuite’i puhul alati hinnanud, on see, et saan lisada midagi, millel on kena kerge jalajälg, mis võiks töötada nii väiksema kui ka suure organisatsiooni jaoks.” -Pam Yanchik Connealy

Olenemata sellest, kas ettevõttes töötab 500 või 5000 töötajat, on ikka hea mõte omada kindlat ERP-d. See mitte ainult ei aita asju korraldada ja tootlikuna hoida, vaid aitab ka kasvu sujuvamaks muuta ja muuta selle võimalikult valutuks.

“Mõtlemine, kuidas investeerida süsteemi, mis teiega koos skaleeruvasse süsteemi, mis võimaldab asjakohaseid sisekontrolle, nagu NetSuite, on väga hea,” ütleb Pam.

Takeaway

  • Kiva võitleb rahalise ebavõrdsusega, pakkudes laenu töötavatele vaestele
  • Nad suudavad seda ainulaadset missiooni täita, hõlmates mitme sektori aspekte
  • Sellise ERP nagu NetSuite kasutamine annab neile tugeva aluse, millel nad saavad kasvada

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga