Toodete müük veebis idufirmana

Toodete müük Internetis pole midagi uut. Paljud ettevõtted toimivad 100% veebimüügist. Aga kuidas nad selle teoks teevad? Millised on nende esimesed sammud? Keziah Dhamma alustas oma äri probleemi lahendamisega. See oli tema enda probleem ja ta mõistis, et teised naised seisavad silmitsi sama asjaga.

Toodete müük Internetis: Inspiratsioon

SwirlyCurlyHair.com on mõeldud Aafrika-Ameerika naistele, kellel on loomulikult lokkis juuksed. Ja probleem, mille see ettevõte nende naiste jaoks lahendab, on see, et nad muudavad oma loomulike juuste tegemise lihtsaks. Lokkis, afro-tekstuuriga juustel on olnud raske olla ilutööstuses hästi esindatud. See on pannud paljud naised oma juukseid triikraudade ja lõõgastajatega sirgendama. Viimasel ajal on üha rohkem naisi, kes on otsustanud seda enam mitte teha. Tunne on olnud: “Ma tahan oma loomulikke lokke omaks võtta. Aga kuidas kurat ma seda teen?”

Keziah oli üks neist naistest. Seega muudavad tema tooted naistele lihtsaks oma juuste eest hoolitsemise nende loomulikus olekus.

Kõige esimene toode, mis brändi tõeliselt turule tõi, oli Snappee juuksesidemed. Tol ajal kandis ettevõte tegelikult nime Snappee, mis sai nime toote järgi. Kuid mõne aja pärast mõistsid nad, et ettevõte saab olema suurem kui ainult üks toode.

Erinevus

Algsed juuksesidemed on tõesti väikesed ja ei sobi kergesti (või ei sobi üldse) selle loomulike juuste tekstuuri ümber. Snappeed on loodud lahti klõpsama: saate mitu tükki kokku lüüa, et luua suurus, mis sobib teie afrotekstuuriga juustega. Ja nad teevad ka peapaelu naistele. Sest samal põhjusel võib seda tüüpi juustele peapaela panemine olla probleemiks. Peapaelad käivad samuti lahti ja need on samuti reguleeritavad.

Keziah näitles ja töötas Hollywoodis modellina ning töötas ka restoranis. Vabal ajal käis ta jõusaalis ja just siis tahtis ta kõige sagedamini oma juukseid tagasi panna ja näost välja ajada. Kuid probleem oli selles, et ta ei leidnud õigeid juukseaksessuaare, et teha seda, mida vaja.

“Nii et ühel päeval üritasin ma sõna otseses mõttes juukseid juukselipsu sisse panna ja need läksid katki, lendasid üle toa. Ja ma ütlesin: “Kurat, mul ei ole enam.” Ma tõesti soovin, et mul oleks midagi, mis plõksab ja klõpsab ära. Ja ma lihtsalt peatusin hetkeks. Ja ma ütlesin: “Oh, see on suurepärane idee. Ma kirjutan selle lihtsalt üles.’ Nii et ma kirjutasin selle lihtsalt väikesele kollasele postikirjale.

Siis läksid kuud. Ja Post-it sedel istus tema laual.

Ja Aeg Möödus

Siis tuli Kesja vend külla. Ja vahetult enne lahkumist, et minna tagasi Sacramentosse, ütles ta: “Hei, mis mõte teil sellel postil on?” Nii ütles Kesija talle. Tema vennal on juuksuritööstuses oma veebiettevõte ja ta kutsus teda üles seda toodet valmistama. Aga nii läheb veel üks aasta. Ja ikkagi ei tee ta selle ideega midagi.

“Olin ühel päeval väljas ja mõtlesin lihtsalt oma elu üle järele. Ma mõtlen, ma teen sama asja, mida ma tegin aasta tagasi. Ja ma oleksin ilmselt võinud selle ettevõtte alustada ja kes teab, mis oleks juhtunud.

Nii jõudis Keziah toote valmistamiseni. Aga see oli kõik – see oli hetk ja otsus. Otsus vaadata, mis juhtuda võib.

Prototüübi ja toote valmistamine

Keziah alustas oma ideede visandamisega. Enne toodete veebis müümist on vajalik selge kuvand. Ta soovis, et toode oleks pikk ja sarnaneks juukselipsuga. Ta soovis ka, et külgedel oleks klõpsatus. Siis tuli prototüübi tegemine.

Keziah leidis LA-s õmblusklassi ja läks eraklassi. Tema ja ta õpetaja mõtlesid koos välja, kuidas kõige paremini esimene toode luua. Siis tuli masstootmine.

“See oli sõna otseses mõttes nagu aardejaht. Ma pidin lihtsalt küsima ja siis keegi andis mulle lihtsalt termini. Sest ma ei teadnud kangastest ja tekstiilist mitte midagi. Ma ei teadnud toote valmistamisest midagi. Kuid iga kord, kui keegi mulle termini andis, vaatasin veebist ja leidsin, milline ettevõte sellega seotud oli.

Kuna Keziah mõistab tööstust veidi rohkem, hankib ta allikaid Alibaba kaudu, mida ta inimestele väga soovitab.

Välja paistma

Üks asi, mis Swirly Curly Hair tooteid veebis müües eristab, on see, et neil on naissoost asutaja, kes näeb välja nagu nende täpne klient. Paljude teiste kaubamärkide taga on suur ettevõte või nad on väiksemad ettevõtted ja nad ei tõsta end esile. Ja seda ei tahtnud Keziah alguses teha.

Inimesed aga pöördusid pidevalt nende poole ja palusid abi oma juustega. Nii hakkasid nad YouTube’is tasuta haridust jagama. Nad hakkasid looma YouTube’i videoid, et õpetada klientidele, kuidas nad saaksid tooteid oma juustes kasutada, ning lisaks kõikidele muudele takistustele, millest nad üritavad üle saada, et nad saaksid oma juukseid armastada ja omaks võtta.

Sellega tekkis hariduskogukond nimega Curl College. Kasutajad saavad tutvuda Curl College’iga, et saada põhjalikumat teavet tervete juuste säilitamise kohta.

Klasside proovimi võite alustada 14-päevase tasuta prooviperioodiga. Kord kuus tehakse isegi otsekõne, kus Keziah aitab naisi otse nende juustega. Pärast kahe nädala möödumist maksab see 10 dollarit kuus.

Õige meeskonna tähtsus

“Mees, teie meeskond on kõik. See on kõik. See on kõige olulisem osa visiooni tegelikuks elluviimi.

Keziah alustas ainult tema ja assistendiga ning kõik teised olid töövõtjad. Umbes kaks ja pool aastat tagasi tuli pardale tema abikaasa ning sellest ajast alates on meeskond kasvanud umbes seitsmeliikmeli.

Salesforce’i stipendiumi saamine

Keziah oli Salesforce’i stipendiumi saaja. Keziah ja tema meeskond otsustasid, et tahavad kasutada raha, et teha midagi oma kogukonna naiste heaks.

„Toodetega saavad nad seda lihtsalt oma juustesse pista, kuid hariduse abil saavad nad jõudu. Seega otsustasime, et kirjutame põhimõtteliselt raamatut.

See raamat tutvustab naistele terve iganädalase protsessi, kuidas hoolitseda oma loomulike juuste eest. Milliseid tooteid nad vajavad, veaotsing ja kõik see. Nüüd saavad nad end harida ja seejärel keskenduda oma elus muudele asjadele, et nad ei jääks muretsema oma loomulike juuste eest hoolitsemise pärast.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga