Ümbritsege end inspireerivate inimestega

Kui sa seda loed, siis vean kihla, et sa pole tavaline inimene.

Olete keegi, kes igatseb areneda ja tõelisi muutusi teha; seda ju ettevõtja teebki. Asi on selles, et miski hoiab sind tagasi.

Iganädalasesse töisesse segadusse jäädes, igapäevaste ülesannete virna alla mattunud, ainuüksi nädalavahetuseni jõudmise soovi all töötamine ei ole elamise viis. Te tabate loomingulist madalseisu.

Enamik inimesi, kellega te tunnete, saavad osa passiivsest rahvahulgast ega tõuka end kunagi silma paistma. Kahjuks, mida rohkem me nende inimestega suhtleme, seda rohkem me nende sarna muutume.

Kui tunnete end tagasi tõmbununa, sest teie ümber olevad inimesed ei soovi ületada oma praegust olemist ega areneda nii, nagu soovite, võib olla aeg kaaluda inimeste leidmist, kes teid erutavad.

Sellesse korduvasse tsüklisse lõksus olemine on okei, kuid minu küsimus teile on: Kas sina sobib siin olemisega?

Enesest arugi saamata sai minust üks passiivsetest inimestest, kelleks ma kunagi saada ei tahtnud, kuid siis muutus midagi.

Kohtasin inimesi, kes andsid rohkem kui võtsid ja mida nad võtsid, muutusid millekski ilusaks. Kõik need isikud olid erineva taustaga ja iga kord, kui ma neid nägin, olgu selleks siis iganädalane jalgpallimäng või minu Facebooki uudistevoos ilmuvate sotsiaalsete postituste kaudu, sain inspiratsiooni. Nad on seda tüüpi inimesed, kelle otsaesisele pole mitte ainult edu kirjutatud, vaid nad tõukavad sina olla ka edukas.

Mulle sai selgeks see, et mõned mu elu kõige pahaaimamatumad tegelased avaldavad sellele kõige suuremat mõju. Ma ei oodanud, et saan aega veeta kasvajarakkude uurijaga (ma ei tea bioloogiast peaaegu midagi) või juristiga (minu ülikooli “igav” eriala) või isegi oma vana inglise keele õpetajaga.

Tõsiasi on see, et kirglikud inimesed on kõik olulised ja nende juttu kuulates võib tekkida soov püsti tõusta ja midagi ette võtta. Need annavad sulle energiat ja pakuvad sulle päevast päeva väljakutseid.

Nüüd ma ei soovita teil kõiki oma vanu sõpru maha jätta. Selle asemel palun teil lõpetada arvamine, et igavus on norm, ja kasutada võimalust tutvuda inimestega, kes panevad teie aju tööle. Siin on mõned suurepärased kohad, kust otsima hakata.

Kuidas ümbritseda end inspireerivate inimestega

Kasutage sotsiaalmeediat

Olenemata sellest, kas olete Instagrami sõltlane või pidev Twitteri kasutaja, on iga sotsiaalmeediakanal värav teistega ühenduse loomi. Otsige teemasid või inimesi, kelle vastu tunnete tõelist huvi, ja hakake neid jälgima. Mida rohkem te nendega suhtlete, seda rohkem nad teiega suhtlevad. See on lihtsalt sotsiaalmeedia loogika.

Kasutage mõnda reaalset suhtlusvõrgustikku

Ettevõtjana on teile vist tuhat korda öeldud, et osalege võrgustike loomise üritustel ja konverentsidel.

See kõik on mugav ja võite leida suurepäraseid inimesi, kuid miks mitte proovida sotsiaalsemat lähenemist? Meetup.com pakub uskumatuid võimalusi, et aidata teil avastada kirglikke inimesi, kes soovivad kohtuda teiste kirglike inimestega. Lihtsalt registreeruge, valige oma huvid ja registreerige asukoht. Kindlasti leiate oma huvidele vastava rühma.

Escape the City’s Tribes and Communities pakub ka stimuleerivat keskust inimestele, kes soovivad midagi muuta. Asudes üle kogu maailma ja peakorteriga Londonis, julgustavad nad inimesi astuma julgeid samme oma karjääri ja elu paremaks muutmi.

Vaadake ka: 10 videot, mida vaadata, kui tunnete end inspireerituna

Proovige vabatahtlikku tööd

Osalege vabatahtlike rühmades.

See võib olla kohalik kava või võite planeerida oma järgmise puhkuse põgenemi, et aidata ebasoodsas olukorras olevaid inimesi. Mõned kõige huvitavamad lood ja õppimiskogemused, mida olen kuulnud, said alguse pikkadest vabatahtlikuna veedetud suvedest.

Kui aga lähete välismaale, uurige heategevusorganisatsioonide kohta põhjalikult. On palju, mis tegelikult ei avalda mõju, ja te oleksite lihtsalt oma aega raisanud.

Vaadake TED Talksi

Kui soovite ümbritseda end inspireerivate inimestega, võite tunda end pisut häbelina. Võite olla kindlad – see esimene samm on alati kõige hirmutavam; läheb lihtsamaks.

Hea alguse alternatiivina inimestega kohtumi koosneb TED Talks videote ja taskuhäälingusaadete kogumitest, mille on koostanud mõned maailma inspireerivamad isikud. See hõlmab kõike alates tantsust kuni teaduse viimaste saavutusteni. Veelgi uskumatum on esinejate vanusevahemik – mõned võivad olla isegi 12-aastased, aga poiss, kas neil on midagi öelda!

Osalege idufirmas

Kui te ei ole veel oma idufirmaga seotud, on teiste idufirmade abistamine hea koht alustami.

See on üks väheseid kohti, kust leiate puhast entusiasmi ja veendumust inimeste rühmas, kes teevad kõik endast oleneva, et oma sektorit muuta.

Püüdke reisida

Seljakoti haaramine ja teise maailma otsa jooksmine võib mõnikord olla suurepärane vaimne stiimul.

See annab võimaluse täielikult muuta asukohta, kohtuda avatud meelega inimestega ja ajutiselt oma mõtteviisi muuta. Kas te ei soovi ilma WiFi-jaoturita ära joosta? Proovige selliseid organisatsioone nagu Remote Year, et saaksite maailmas reisides edasi töötada.

[instagram-widget id=”BCGkkAIODAB” caption=”yes”]

Parimad ideed ja arendused tulevad erinevate erialade vaatlemisest ja nende eeliste ärakasutamisest. Kui oled raamatupidaja, räägi fotograafiga. Kui olete kokk, võtke ühendust keemikuga. Inimesed, kes võimaldavad teil maailma teistmoodi vaadata, on potentsiaalselt suurim vara, mis teil võib olla, isegi kui te ei ole nendega alati nõus. Pealegi töötavad nende meeled erinevalt. Nad võivad märgata asju, mida te pole kunagi märganud, tuua esile võimalikke täiustusi ja julgustada teid viima oma ideed uutesse kõrgustesse.

Pikemas perspektiivis tekitab kirg suurima tõuke. Paljudel juhtudel avastate end sattunud vestlusesse, millest te midagi ei tea, kuid mingil põhjusel tunnete end sellest rääkides väga põnevil. See annab teile võimaluse õppida ja tõeliselt silmi avada.

Osalege teiste inimeste huvides ja kaasake nemad teie huvides. Jagamine on parim kingitus, mida saate kellelegi teha ja see, mida jagate, võib olla ükskõik milline; teadmised, julgustav naeratus või ämbritäis entusiasmi.

Nii et minge välja ja leidke grupp inimesi, kes aitavad teil kasvada. Hüppa passiivsuse tsüklist välja ja hakake töötama millegi kallal, mis teie arvates muudab midagi. Õigete sõprade ja kolleegide komplektiga oleksite üllatunud, kui palju saate korda saata.

Anna on loomingulise sisu kirjutaja ettevõtete moodustamise agentuuris Quick Formations. Disaini taustaga on ta töötanud mitmes idufirmas, aidates kaasa brändingule, sotsiaalmeedia kampaaniatele ja üldistele disainielementidele, et uusi ettevõtteid edasi viia. Võttes loomingulise kõrvalepõike kirjutamise juurde, loob ta sisu, mis aitab alustavatel ettevõtetel ellu viia, vähendades tehnilist ärižargooni ja koostades kasulikke artikleid.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga