Vahepealsete valimiste küsimused, mida ettevõtjad ja väikeettevõtete omanikud peaksid silma peal hoidma

Kui 2016. aasta presidendivalimised määravad kindlaks mõned võtmevaldkonnad, milles väikeettevõtted saavad suurimat mõju, siis tänased vahevalimised loovad osa kompromissile.

Peaksite tulemusel silma peal hoidma, kuna see võib mõjutada teie lähitulevikus tehtud äriotsuseid ja loomulikult seda, mida võite oodata 2016. aastal.

Et aidata teil aru saada, millele peaksite tähelepanu pöörama, oleme välja toonud mõned peamised probleemid, mis mõjutavad nii ettevõtjaid kui ka ettevõtete omanikke.

Mitmete poliitikaanalüütikute sõnul, keda intervjueeris Inc. Magazine’i kirjanik Jeremy Quittner, on viis peamist probleemi, millel võib olla suur mõju USA väikeettevõtetele, järgmised: immigratsioonireform, maksureform, järjekordne valitsuse sulgemine, sekvester, ja riigivõla tasumata jätmine.

Muidugi pole need ainsad vaidlusalused küsimused, mida arutatakse. CBS Newsi ja New York Timesi tellimusel läbi viidud telefoniküsitluse kohaselt on valijate jaoks kõige olulisemad küsimused rohkem kui majandus – seal on ka tervishoid ja terrorism.

Tervishoiu ja terrorismi kohta saate rohkem lugeda, kui olete nendest küsimustest huvitatud ja kuidas need teie äri mõjutavad, kuid oleme otsustanud käsitleda eelkõige majandusega seonduvat.

1. Immigratsioonireform

Kuigi näib, et immigratsioonireformil on kahepoolsed pooled, usub president Clintoni endine majandusnõunik Robert Shapiro, et me ei peaks selles küsimuses liiga palju liikuma, eelkõige seetõttu, et vabariiklased on liiga lõhestunud, et kokkuleppele jõuda.

Arvestades seda, et suur osa valijatest on hispaanlased – rühm, mis ajalooliselt vabariiklasi ei valinud – võivad nad olla sunnitud selle probleemiga tegelema. Muutes selle veelgi tõenäolisemaks võimalu, ütles endine GOP presidendikandidaat Mitt Romney pühapäeval, 2. novembril, et immigratsioonireform oleks vabariiklaste jaoks esmatähtis, kui nad võtaksid kontrolli senati üle.

Ilma immigratsioonireformita võib tekkida tööjõupuudus sellistes sektorites nagu põllumajandus, tehnoloogia ja mitmed muud valdkonnad. Ideaaljuhul teeb senat reformiga rohkem viisasid tööpõhise sisserände jaoks kättesaadavaks ja lihtsustab väikeettevõtete omanike jaoks H-1B (oskustööliste) palkamise protsessi, võimaldades neil laiendada ja palgata talente, mida tavaliselt saavad ainult sellised ettevõtted nagu Google ja teised. suured ettevõtted saavad seda endale lubada.

Seotud lugemine:

2. Maksureform

Kuigi mõlemad pooled nõustuvad, et ettevõtte tulumaksuseadustik vajab reformi, on see, kuidas seda reformi ellu viia, küsimus, millega nad kindlasti ei nõustu.

2013. aasta juulis, kui president Obama tegi ettepaneku alandada föderaalset ettevõtte tulumaksu 35%-lt 28%-le ja tootmisettevõtete puhul 25%-le, tulistasid vabariiklased ettepaneku kiiresti alla, öeldes, et see ei käsitle 39,6%-list individuaalset maksumäära ja et ettepanek sisaldab tegelikult ka “maksutõus” – viide “kompromissi” osale, milles tehti ettepanek kehtestada välistuludele maks, mida kasutataks vahendina maksuparadiiside kasutamise ja ettevõtte maksudest kõrvalehoidumise vastu.

Olenemata sellest, kes senatit juhtima hakkab, on see kindlasti teema, millest kuulete palju.

Veel üks suur maksuteema, mida arutatakse ja mida juhib senati enamuse juht Harry Reid (D-NV), on Interneti-müügimaks või turu õigluse seadus (MFA). See õigusakt, mida kõnekeeles tuntakse Amazonase maksuna, võimaldab osariikide valitsustel koguda müügimaksutulu väljaspool nende piire asuvatelt Interneti-jaemüüjatelt.

Kuigi seadusandluse vastu on peamiselt vabariiklased, on selle vastu ka paljud demokraadid.

Mõned suurimad pooldajad on tegelikult suured väljakujunenud ettevõtted, mis Virginia endise kuberneri Jim Gilmore’i sõnul on „pingutus [by these companies] püstitada turuletõkkeid tärkavate väikeettevõtete konkurentide järgmise põlvkonna jaoks.

Olenemata sellest, kes teeb lõpliku kõne, peavad MFA või sellega sarnased õigusaktid vastu võtma, veebipõhiste väikeettevõtete omanikud hakkama maksma müügimakse, mida nende eest varem ei olnud, ja selle tulemusel püüavad nad tõenäoliselt tõsta ettevõtte hinda. veebitooted, mis pole eriti kasulik nii ettevõtetele kui ka tarbijatele.

Seotud lugemine:

3. Sequester

Kuigi eelarvekärped on aidanud majandusel paraneda, võib kärbitud kulutuste tagasipööramine avaldada positiivset mõju föderaallepingutest sõltuvatele ettevõtetele ja kohalikele majandustele, kus need ettevõtted asuvad.

Tegelikkus on see, et arvestades eelmisel aastal toimunud kokkupõrkeid toidutalongide kasu osas, näeme tõenäolisemalt rohkem kärpeid. Pole hea märk väikeettevõtetele, kes vajavad tarbijaid kulutami.

4. Veel üks valitsuse tööseisak

Pole saladus, et valitsuse sulgemine on ettevõtetele halb – majandusteadlased ennustavad, et kahenädalane seisak võib USA majanduskasvu selle aasta neljandas kvartalis vähendada 0,4%.

Kui see juhtub, võivad paljud ettevõtted olla sunnitud töötajaid koondama ja töölevõtmise külmutama.

Ja kui 2013. aasta sulgemine oli midagi möödas, võivad väikeettevõtete omanikud kaaluda võimalust, et sulgemisel võib olla mõni suurem mõju, sealhulgas:

  • Föderaal- ja keskkonnalubade väljastamise peatamise tõttu tuleb viivitada transpordi- ja energiaprojektidega, mis loovad töökohti.
  • Mõju kaubandusele, kuna impordi- ja ekspordilitsentsid ja taotlused on ootele pandud.
  • Holdings antakse föderaalseid laene väikeettevõtetele, majaomanikele ja maakogukondade peredele.
  • Väikeettevõtetele ja eraisikutele erasektori laenuandmise katkemine, kuna pangad ja laenuandjad ei pääse ligi valitsuse sissetulekute ja sotsiaalkindlustusnumbrite kontrollimisteenustele.
  • Reisimine ja turism mõjutasid seda, et rahvuspargid ja monumendid suleti, kahjustades lõpuks ümbritsevat kohalikku majandust.

Kuigi me ei pruugi olla võimelised valitsuse tööseisakut üksi peatama, tasub teada, millist mõju see teie ettevõttele võib avaldada. Arvestades eelmise aasta sulgemist, mis ei aidanud avalikkust vastutavatele isikutele armsaks teha, loodetavasti siiski ei juhtu.

Seotud lugemine:

5. Riigivõla makseviivitus

Kuigi me tõenäoliselt ei näe uut valitsuse sulgemist, on hirm, et see võib juhtuda. Loomulikult ei tõota see head USA märkimisväärse riigivõla ja loomulikult ka kulude vähendami majandusele – 2013. aasta seiskamine läks maksma 2 miljardit dollarit tootlikkuse vähenemise tõttu tänu töötajatele, kes ei saanud mitmekülgselt töötada. programmid peatati.

President Clintoni endise majandusnõuniku Robert Shapiro sõnul kaotaksid vabariiklased kindlasti enamuse mõlemas kojas, kui vabariiklased kunagi uuesti sulgemist sunniksid.

Ainuüksi sel põhjusel loodame, et vaikimisi on ebatõenäoline…

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga