Väikeettevõtte taasavamine: Texase juhend

Millal Texas taasavatakse?

Alates 5. maist hakkas kuberner kirjeldama taasavamise erinevaid etappe koos üksikasjalike juhistega, et Texans oleks ohutu.

Mis on Texase taasavamise etapid?

Järgnevalt on toodud erinevate toimumiskohtade ja tegevuste taasavamise kuupäevad.

 • Kehtib 26. mail 2020
  Autokoolid
 • Kehtib 29. mail 2020
  Veepargi operaatorid ja veekeskuse külastajad
 • Kehtib 31. mail 2020
  Täiskasvanud harrastusspordi operaatorid ja osalejad
 • Kehtib 31. mail 2020
  Päevane noortelaagri pidajad ja pered
  Professionaalsed spordiliigad
 • Kehtib 22. mail 2020
  Baarid, keeglirajad, bingosaalid, simulcasting, uisuväljakud
  Bowling, Bingo, Simulcasting, Uisutamiskliendid, Õuemootorisport, Rodeo-/ratsutamisüritused, Loomaaiad, Akvaariumid, Looduslikud koopad
 • Kehtib 18. mail 2020
  Lastehoiukeskused, jõusaalid, tootjate massaaž ja isikuhooldus, iluteenused
  Kontoripõhised tööandjad, noorteklubid
 • Kehtib 8. mail 2020
  Juuksurisalongid, kosmetoloogia / juuksurisalongid
  Kosmetoloogia, solaariumid
 • Kehtib 5. mail 2020
  Kõik tööandjad ja töötajad, kirikud ja palvekohad, kinod, muuseumid ja raamatukogud, vabas õhus osalejad, pargid/rannad/veekogud,
  Restoranid, jaemüüjad.

Tööandjad taasavavad prioriteedid

Väikeettevõtte taasavamine ei ole tõenäoliselt nii lihtne kui tulede sisselülitamine ja töötajate kontorisse tagasi kutsumine.

Personalieksperdid eeldavad, et tööandjad ja töötajad kogevad pärast pandeemia taandumist pigem uut keskkonda, võib-olla pikaajalises perspektiivis, mitte tavapärast tegevust.

Väikeettevõtete omanikud ei pea mitte ainult kaaluma meetmeid oma tagasipöörduva tööjõu tervise ja ohutuse tagami (nt järkjärguline tagasipöördumine töökohale ja füüsiline distantseerumine), vaid neil võib tekkida ka suurem töötajate nõudlus paindlike tööaegade ja kaugtöökorralduse järele. , ja helde tasustatud haiguspuhkuse osana uuest normaalsusest. Liikluse dramaatiline vähenemine ja puhtam õhk võivad julgustada mõnda ettevõtteomanikku oma tegevust muutma. Lisaks avastavad paljud ettevõtete omanikud, et kaugtöö tegemisel on töötajate tootlikkus oluliselt suurenenud.

Mida tuleb uuesti avada otsustades arvestada

Tööandjad peaksid olema uudistega kursis, et nad oleksid uuesti avamise korral valmis ja järgiksid nõudeid. Kui tegutsete Texases väikeettevõttel, siis siin on üksikasjad, mida kaaluda.

Piirkondlikud kaalutlused

Texas jaguneb 254 maakonnaks, mida on rohkem kui ükski teine ​​USA osariik. Igas maakonnas võivad olla kehtestatud veidi erinevad juhised. Piirkondlikud erinevused võimaldavad mõnel valdkonnal veelgi kiiremini liikuda hilisematesse operatsioonide muutmise etappidesse.

Ettevõtte struktuur

Ettevõtete füüsiline asukoht ja võimalus rakendada ettevõtte asukohas nõuetekohast sotsiaalset distantseerumist (vähemalt kuus jalga üksikisikute vahel), klientide ja teiste töötajatega suhtlemise taset.

Covid-19 juhtumid

Olukorrad, mis võivad mõjutada taasavamist, hõlmavad COVID-19 hospitaliseerimiste sagenemist, positiivseid koronaviiruse teste, juhtumite tõsidust ja mahtu, ettevõtete füüsilist asukohta, võimet rakendada ettevõtte asukohas nõuetekohast sotsiaalset distantseerumist (vähemalt kuus jalga üksikisikute vahel), kontakti tase klientide ja teiste töötajatega.

Tegevused Texase ettevõtte taasavamisel

Texases ettevõtte avamisel tuleb arvestada järgmiste sammudega.

1. Mõelge oma eelarve uuesti läbi

Eelarve koostamisel võetakse arvesse seda, mida kulutate ja mida teenite. Kui teie sissetulek on koronaviiruse äritegevuse seiskamise tõttu vähenenud, ei saa te lihtsalt jätkata oma raha samamoodi eelarvestamist. Tehke kindlaks, kus saate kulusid kärpida või isegi kaotada. Kui suudate tõhusalt kaugtööd teha, võib üürimaksest loobumine pakkuda rahalist leevendust.

2. Uurige välist rahastamist

Uurige SBA 7(a) laene, toetusi ja riigi, piirkondliku või linna hädaabivõimalusi.

3. Pidage läbirääkimisi müüjate ja tarnijatega

On müüjaid ja tarnijaid, kellega võib olla lihtsam läbirääkimisi pidada, kui see mõjutab teie rahavoogu. Enne kui kulutate aega ja energiat ettevõtetele, mis võivad läbirääkimised keeruli muuta, on hea mõte tegeleda madalalt rippuva viljaga.

Paindlikum:

 • Tootjad
 • Otsesed teenusepakkujad
 • Korporatsioonid või suured ettevõtted
 • Finantsasutused (pangad, krediidiühistud jne)
 • Suured lepingud

Vähem paindlik:

 • Levitajad
 • Väikeettevõtted
 • Eraomanikud
 • Väikesed lepingud

Pandeemia valguses läbirääkimiste täieliku juhendi saami külastage SmartBizi väikeettevõtete ajaveebi: Kuidas pidada läbirääkimisi laenuandjate ja tarnijatega COVID-19 ajal.

4. Rakendage kontori turvameetmed

Looge oma vigastuste ja haiguste ennetamise programm. IIPP on põhiline kirjalik tööohutusprogramm. Texase osariigi tööandjad peaksid välja töötama ja rakendama tõhusa IIPP. Tx/OSHA on loonud e-tööriista, mis aitab tööandjatel koostada nende ainulaadse äritegevuse põhjal plaan. Selle e-tööriista leiate siit. Konsultatsiooniteenused on tööandjatele kättesaadavad ka kohapealsete külastuste, telefonitoe, trükiste ja haridusalase teabevahetuse kaudu.

Samuti peaksite paika panema viiruse sümptomite testimise. Testimine peaks toimuma võimalikult väheinvasiivsel viisil, näiteks kasutades temperatuuripüstoleid või otsmikutemperatuuri. Kui meditsiinitöötaja või meditsiiniharidusega isik on saadaval, laske neil temperatuure määrata. Kui meditsiinilise väljaõppega inimest ei ole saadaval või kohapeal ei ole, peaks ettevõte kaaluma, kas organisatsiooni juhte saaks koolitada haldama ja lugema mis tahes testimismehhanismi, mida ettevõte kasutab. Lõpuks tuleks testimist korraldada seaduslike ja mittediskrimineerivate ärivajaduste alusel.

Riiklik OSHA organisatsioon lisab ja ajakohastab alati oma veebisaidile tööohutuse väljaandeid, et aidata ka tööandjaid. Kaetud on kõik alates ehitusohutusest kuni ergonoomika ja vere kaudu levivate haigustekitajateni.

5. Jätkata kliendisuhtlust

Ükskõik, mida otsustate koroonaviiruse kriisi ajal teha, ärge lõpetage klientidega suhtlemist. Jagage e-posti, sotsiaalmeedia sõnumite ja muude kanalite kaudu, kuidas jätkate tegevust ja millised on teie plaanid, kui peate ajutiselt sulgema. Jagage klientidega, mida te karantiini ajal teete. Andke inimestele teada kohe, kui plaanite uuesti avada. Teie kliendid tahavad teid toetada ja suhtlus aitab neil teie ettevõtet meeles pidada.

6. Hoia avatud suhtlemist töötajatega

See on Ameerika töötajate jaoks väga stressirohke aeg. Oma tööstaatuse kohta teadmatuses olemine võib põhjustada täiendavaid kannatusi. Olge oma töötajatega kindlasti avatud ja aus praeguse äriolukorra ja avamisplaanide osas. Andke neile teada, milliseid samme võtate oma ettevõtte jätkami pärast pandeemiat.

7. Luua anonüümne aruandlus

Kohapealsetele töötajatele ja klientidele turvalise töökeskkonna säilitami peaksid ettevõtted looma anonüümse kaebuste esitamise kanali, et töötajad ja kliendid saaksid sel COVID-19 perioodil teatada ebaturvalistest tegevustest või protokolli rikkumistest.

Vahendid

Texases COVID-19 puudutavad faktid, seadused ja määrused arenevad kiiresti. Alates selle postituse avaldamise kuupäevast võib olla uut või täiendavat teavet, millele selles nõuandes ei viidata. Juhiste saami konsulteerige oma õigusnõustajaga ja külastage neid saite, et olla kursis:

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga