Vältige riske rahvusvahelise kinnisvara ostmisel

Rahvusvahelise kinnisvara ostmine on keeruline ja väljakutseid pakkuv protsess. Peate arvesse võtma kõiki ostmisega seotud küsimusi a välisriigis olev kinnisvara, sh kinnisvara suurus ja stiil, asukoht, kinnisvaraturg, õigussüsteem, aga ka hinnavahemik.

Ütlematagi selge, et võite otsida juhendeid ja näpunäiteid, mis teid aitavad. Tõenäoliselt küsite endalt: “Mida peaksin tegema, et vältida riske rahvusvahelise kinnisvara ostmisel?”

Riskide vältimiseks rahvusvahelise kinnisvara ostmisel tuleb teha palju uurimistööd ja küsida sõltumatut nõu. Tutvuge piirkonnaga, kus plaanite osta, ja uurige kohalikku turgu. Lugege ostuprotsessi kohta konkreetses valitud riigis.

Samuti peate arvestama, et õigussüsteemid võivad olla väga erinevad sellest, mida olete kogenud Ameerika Ühendriikides. Seetõttu on oluline õppida kõike kohaliku õigussüsteemi kohta ja palgata kohalikke spetsialiste, kes aitavad teid kõigis juriidilistes küsimustes.

Kaaluge kõiki oma rahastamisvõimalusi selles riigis ostmiseks ja tutvuge teile saadaolevate erinevate hüpoteeklaenutüüpidega ning muude õiguskuludega, mida peate maksma.

Kas vajate rahvusvahelist kinnisvara ostmisel riskide vältimise kohta lisateavet? Oleme koostanud väikese juhendi, mis aitab teil välismaalt kinnisvara osta. Jätka lugemist!

Leidke parim asukoht, mis vastab teie vajadustele

Välismaal kinnisvarasse investeerides tuleb kindlasti teada, milline valdkond sulle ja sinu vajadustele kõige paremini sobib. Kinnisvara saate osta erinevatest riikidest üle maailma, kuid parimad kohad kinnisvarasse investeerimiseks sõltuvad mitmest tegurist.

Esiteks peate endalt küsima: “Milleks ma seda kinnisvara kasutan?” Kas soovite kinnisvara välja üürida ja saada passiivset sissetulekut või elada selles? Kui plaanite kinnisvara üürida, peate mõtlema oma sihtrühmale.

Kui teie sihtmärgiks on turistid, kaaluge turistide jaoks kõige populaarsemaid piirkondi nii kõrg- kui ka kõrghooajal. Kui teie sihtmärgiks on pered, leidke parimad piirkonnad kesksete äripiirkondade ja heade koolide läheduses. Arvestage ka liiklust, peamisi kiirteid, lennujaama, meditsiiniasutusi, poode ja ööelu.

Tutvuge kohaliku piirkonnaga

Investeerimine välismaale kinnisvarasse ilma kultuuri ja geograafiat mõistmata võib tuua kaasa ebameeldiva üllatuse. Kui teil on silma peal koht, kuhu investeerida, on soovitatav selles piirkonnas veidi aega veeta.

See annab teile ülevaate sellest, mis juhib kohalikku maad. Piirkonnas viibimine on ka suurepärane võimalus saada aimu, kui tulus on teie kinnisvarainvesteering pikemas perspektiivis.

Veenduge, et näete potentsiaali edasiseks täiustamiseks ja arendamiseks, kuna see võib teie investeeringu väärtust ja kasumlikkust tulevikus laialdaselt mõjutada.

Taskukohasus

Lisaks kinnisvara hinnale on välismaal kinnisvarainvesteeringu ostmisel vaja arvestada ka paljude muude kuludega. Pidage meeles, et kinnisvara omamine, eriti teistes riikides, hõlmab esialgseid ja jooksvaid kulusid.

Esialgsed kulud võivad hõlmata tempelmaksu, tagatisraha, registreerimistasu, õigusabi, ülekandetasu ja kinnisvaramaakleritasu. Jooksvate kulude jaoks peate võib-olla arvestama regulaarsete arvete, hoolduse, remondi ja hüpoteegi tagasimaksetega (kui kasutate kinnisvarainvesteeringu rahastamiseks hüpoteeki).

Nii esialgsed kui ka jooksvad kulud võivad kokku tulla. Kui te neid enne kinnisvara ostmist arvesse ei võta, võib see osutuda katastroofiks, kui saate teada, et te ei saa seda ostu endale lubada.

Uurige kohalikku turgu

Ilmselgelt soovite investeerida kasumlikule eluasemeturule. Nii et olge kursis ja sukelduge kõigesse riigi kinnisvaraturu kohta. Turul on kolm tegurit, mida peate enne rahvusvahelisse kinnisvarasse investeerimist uurima, sealhulgas:

  • Turutrendid. Turutrendide mõistmine aitab läbirääkimistel. Kui sa kohaliku turu trendidest midagi ei tea, siis ei tea sa ka kinnisvara tegelikku väärtust. Samuti teevad teatud kohad antud piirkonnas nutikamaid investeeringuid kui teised. Investeerimine piirkonda, kus kinnisvarahinnad langevad, suurendab võimalust raha kaotada. Hoidke trendidel silm peal, et leida häid investeerimisvõimalusi. Saate oma uurimistööd teha veebis, kuid ärge kartke abi küsida.
  • Üürihinnad. Kinnisvara väärtuse saab määrata piirkonna üüride järgi. Rahavoogude analüüsi tegemine on potentsiaalse üüri määramiseks väga oluline. Vastasel juhul tekib teil ainult rahavoo probleem, kuna teie kinnisvarainvesteering muutub rahaliseks koormaks.
  • Müügihind. Uurige välja kinnisvara väärtus konkreetses naabruskonnas. Peate olema teadlik kohalikest müügihindadest, kuna kinnisvara väärtused võivad väga kiiresti muutuda. Kinnisvara väärtus võib palju kõikuda, eriti praeguses ettearvamatus investeerimiskeskkonnas.
  • Võib olla ahvatlev teha suur investeering kõrgema tulumäära alusel. Kui aga ostate esmakordselt, võib parem olla vähem. Meie näpunäide on alustada väikesest, nii et kui teete vea, pole teie kaotus nii tõsine. Väiksemate investeeringute tegemine alles alustades on hea viis vete testimiseks. Kui teie investeering on edukas, võite teha suurema investeeringu.

Seotud: Kuidas uurida kinnisvaraturge: juhend algajatele

Palgake kohalikke professionaale

Kõigi ruutude märkimiseks palkage kohalik advokaat, kes juhendab teid kõigis juriidilistes küsimustes. Lisaks leidke usaldusväärne kohalik kinnisvaramaakler. Hea advokaat tagab, et mõistate täielikult õigussüsteemi, selgitab lepingut ja aitab teil müügi- ja ostulepingu läbi lugeda.

A kinnisvaramaakler kes on teie huvides, selgitab teile turgu, aitab teil organiseeritud olla ja tagab parima pakkumise. Samuti tagab hea kinnisvaramaakler, et olete teadlik kõigist arendajatest või müüjatest, keda peate vältima. Nii kohalik advokaat kui ka agent võivad anda kohalikke nõuandeid ja soovitusi, et saaksite pettusi vältida.

Õigussüsteemi mõistmine

Igal riigil on erinev õigussüsteem. Näiteks välismaalastel on tehniliselt lubatud osta korterelamut Taist, kuid selleks on võimalusi. Üks võimalus on kinnisvara soetamine Tai aktsiaseltsi kaudu. Ka teistes riikides kehtestatakse piirangud. Seetõttu on oluline, et mõistaksite selle riigi õigussüsteemi, kuhu soovite investeerida.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga