Vastupandamatud äriideed –

Kuidas saab ettevõtte kingitus minu ettevõtet aidata?

Esitage teavet orgaanilisel viisil

Kui käivitate oma kingikampaania, on teil suurepärane võimalus tutvustada või uuesti tutvustada oma ettevõtet sihtrühmale. Selle põhju on asjaolu, et erinevalt enamikust reklaamidest on ettevõtete kingitustel stiimul teie vaatajaskonda kaasata. Need annavad teile ka võimaluse tuua oma ettevõttesse isikupära ja selgelt identifitseerida oma kaubamärk.

Kirjeldage, miks olete erinev

Kingitusi saab kasutada selleks, et tuletada vaatajaskonnale meelde teie pakutava eripära, ainulaadsust ja seda, miks olete sarnastest ettevõtetest parem. Selle meeldetuletuse eesmärk on postitada ja jagada sisukaid fotosid, videoid ja kirjeldusi toodete või teenuste kohta, mida kingite. Selle asemel, et reklaamida selgesõnaliselt seda, mis on teie ettevõtte pakutavas suurepärane ja ainulaadne, kirjeldage lihtsalt, milliseid konkursil osalejad võivad võita, et näidata teie väärtust.

Meelitage uusi vaatajaskondi

Tasuta kingitused on suurepärane viis konkreetse demograafilise teabe saami, kus peate numbreid parandama. Kingitused on väärtuslik viis teravdada oma tähelepanu eesmärkidele, millest te tõesti hoolite. Näiteks kui teate, et teatud segment teie sihtrühmast on teie tootest huvitatud, kuid pole seda viimasel ajal nii palju ostnud, kinkige see toode ära. Selle lähenemisviisi abil saate konkursil osalema õiged inimesed.

Miks ettevõtted kingitusi teevad?

Üks populaarsemaid põhjuseid, miks kingitused on ettevõtete omanikele atraktiivsed, on hind. Võrreldes traditsioonilise reklaamiga ei kärista poes või sotsiaalmeedias veebis toimuvate pakkumiste korraldamine teie turunduseelarvet.

Kingitused aitavad teil ka suurust ja ulatust kohandada. Kui teie eelarve on 50 kandekotti, võite selle arvu hõlpsalt kinni pidada. Kingitus võib olla hea viis kliendi kontaktandmete kogumi. Kuid ärge kuritarvitage seda eelist – soovimatud meilid võivad potentsiaalse või praeguse kliendi hetkega välja lülitada.

Väikeettevõtete kingituste ideed

Korraldage edukas konkurss järgmiste äriideede abil:

1. Traditsioonilised kupongid

Lihtne kupong võib tunduda igav, kuid võite selle tugeva investeeringutasuvuse saavutami üles võtta. Tõhus kupong on visuaalselt atraktiivne, kergesti loetav ja sellel on tugev üleskutse tegevusele. Kasutage vabakutseliste turgu, nagu Fiverr või Upwork, ja leidke oma reklaami kujundami professionaalne kunstnik. Lisaks kupongi paigutamisele kohalikku ajalehte või ajakirja võite teha koostööd mõne teise väikeettevõttega ja paluda neil kuvada kupongide virna või lisada see koos kliendi ostuga.

2. Digitaalsed kupongid

Kui olete koostanud klientide e-posti loendi, saate lihtsalt saata hästi kujundatud digitaalse kupongi. Digitaalse kupongi postitamine oma sotsiaalvõrgustikesse on veel üks kiire ja lihtne viis kupongi väljastami. Veenduge, et teie postitus oleks jagatav, et teie jälgijad saaksid teie kupongipostitust oma sõprade või perega jagada.

3. Temaatiline kingituste komplekt

Vaadake meie iga-aastast pakkumiste kalendrit, et näha, millised pühad või tähtpäevad on tulemas. Looge keskse teema ümber kinkimi esemete kimp. Näiteks võib sõbrapäevateemaline korvikingitus sisaldada šampanjat, šokolaadi ja kupongi romantilise õhtusöögi või paari massaaži jaoks. Koolitoidu komplekt võib koosneda koolitarvetest, mälupulgast ja koolisõbralikest suupistetest uues seljakotis.

4. Kinkekaardid

Kinkekaardid, mida soovite ise saada ja millel on laialdane atraktiivsus. Starbucksi, Amazoni, Targeti või populaarsete restoranide kinkekaardid on alati head panused. Teise võimalusena looge oma poes kasutami mõned kinkekaardid, et anda sihtrühmale lihtne viis teie tooteid proovida ilma oma raha kulutamata. Kinkekaardid on paindlik viis, kuidas võitjad saavad endale soovitud.

5. Piiratud väljaandega tooted

Üks strateegia, mida suurettevõtted kasutavad, on “piiratud väljaandega” kaupade loomine. Toodete nappus võib suurendada nõudlust ja luua väärtustunde. Piiratud väljalaskega toode on ainulaadne kaubamärgiga toode, mis on loodud ja müüdud teatud aja jooksul konkreetsel turul. Tõenäoliselt olete paljudes tööstusharudes näinud piiratud koguses tooteid. Näiteks Ben ja Jerry jäätis lõi endise presidendikandidaadi Bernie Sandersi jaoks piiratud koguses Bernie’s Longningsi maitse. Seejärel ehitasid nad maitse ümber kingituse.

6. Kaubamärgiga tooted

Selline lähenemine on kasulik kõigile. Klient saab auhinna ja teie saate oma nime välja. Lisaks kontoritarvetele on lõputult palju kvaliteetseid tooteid, mida saate oma nime või logoga märgistada. Klaasnõusid, ülerõivaid, stiilseid nokamütsi, arvutikotte, kõrvaklappe ja palju muud saab kingitu tellida. Vaadake seda SmartBizi ajaveebi artiklit, milles on asju, millele enne reklaamtoodete tellimist mõelda: reklaamtooted teie väikeettevõttele.

7. Aastane toodete või teenuste väärtus

Korraldasime hiljuti konkursi oma uudiskirja tellijatele. Auhinnaks oli SmartBizi kliendi Denim Coffee aastane kohvivaru. Võitja saab 12 kuu jooksul 1 koti kohviube kuus. Midagi sarnast saate teha ka oma toodete või teenustega.

Muidugi ei tööta see hästi, kui teie ettevõte müüb suuri ja kalleid esemeid. Kuid nagu tegime kohviga, saate kinkida ühe aasta kaupa teise ettevõtte tooteid. Valige oma kogukonnas väikeettevõte, et näidata teistele ettevõtjatele toetust.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga