Veebireklaam väikeettevõtete omanikele

Tasuta veebipõhised reklaamiprogrammid

Interneti-ettevõtete kirjed

Üks lihtsamaid, kuid kõige olulisemaid samme, mida saate teha, et tagada oma ettevõtte vääriline tunnustus, on jälgida oma kirjeid veebikataloogides, nagu Google®, Yelp®, BBB®, Angie’s List® ja palju muud.

Hea koht alustami on Google’i minu ettevõte. Kui registreerite oma ettevõtte ajakohase teabega, aitab see potentsiaalsete klientidega seotud termineid otsides kõrgemale kohale jõuda. Ettevõtte profiili omamine võimaldab teil koguda ka oma ettevõtte kohta ülevaateid, mis aitavad teil veebis mainet luua.

Sotsiaalmeedia

Jälgijate arvu suurendami võtke omaks sotsiaalmeedia. Võrgustikud, millele soovite keskenduda, sõltuvad teie ettevõtte tüübist ja sihtrühmast. Valige mõned platvormid, mida soovite nullida, ja investeerige aega, mis on vajalik sisuka ja kaasahaarava sisu loomi. Siin on mõned kõige populaarsemad, mida kaaluda.

Twitter®

Suhtekorraldus, talendihaldus ja muud klienditeenindusagentuurid saavad klientidega reaalajas suhtlemi kasutada selliseid platvorme nagu Twitter. Kuna säutsud on kiired ja kohesed, aitab klienditoe pakkumine luua usaldust. Loominguline olemine ja teabe kiire leviku ärakasutamine võib tuua teie ettevõttele rohkem tuntust.

Instagram®

Instagram sobib suurepäraselt moe- ja jaekaubanduse ettevõtetele, et näidata oma pakutavaid tooteid ja teenuseid visuaalselt atraktiivses voos. Kui olete valmis liituma, looge kindlasti ettevõtte profiil, et saaksite lisada kontaktandmeid, märgistada tooteid ning pääseda juurde statistikale ja analüüsile. Kuna iga postituse jaoks on vaja pilti või videot, võib see aidata sisu ette planeerida, et saaksite järjepidevalt avaldada ja oma jälgijaid kaasata.

YouTube®

Video on suurepärane võimalus veidi pikemas formaadis õppesisu loomi, mis on eriti edukas meedia- ja e-õppega tegelevatele ettevõtetele. YouTube’i üleslaadimine annab teile vabaduse teha loomingulisi otsuseid ja valida, mis teie ettevõtte jaoks kõige paremini sobib. Hariduse ja meelelahutuse kombinatsioon on huvitava sisu puhul tõrkekindel.

LinkedIn®

Tööstusharuga seotud sisu kaudu professionaalideni jõudmine võib aidata teil luua olulisi sidemeid, mis võivad teie väikeettevõtet kasvatada. LinkedIn on ka suurepärane viis end oma ala eksperdina tõestada. Kui pakute professionaalseid, tehnilisi või harivaid klienditeenuseid, et saaksite veebivestlusesse panustada, kaaluge kindlasti oma ettevõttele LinkedIni profiili loomist.

Pinterest®

Selles pildile keskendunud võrgustikus saavad toodet pakkuvad ettevõtted kasu saada, kui kujundada seda erineval viisil. Mida rohkem teie pilte on kinnitatud, seda rohkem kasutajad neid näevad. Seejärel saavad nad lisateabe saami jälgida teie saidi linki. Kui tegutsete jaemüügi-, moe-, ilu- või toitlustusteenuste valdkonnas, uurige Pinterestis ettevõtte profiili loomist, et saaksite esile tõsta oma parimaid oskusi.

Facebook®

Facebookis väljakujunenud vaatajaskonnaga on teil võimalus jõuda praeguste ja potentsiaalsete klientideni. Arvestades, et teie sisu on ainulaadne ja jagamist väärt, võivad Facebooki tööriistad aidata teil jälgida, kuidas teie postitused toimivad. Eriti jaemüügi-, tehnoloogia- või meelelahutustööstuse ettevõtted võivad leida, et Facebook on suurepärane allikas teie sõnumi edastami. Kuigi selle postitamine on tasuta, saate sisu taha panna veidi raha, et see sihtrühma ette jõuaks.

Sisuturundus

60% inimestest otsivad aktiivselt toodet või teenust pärast selle kohta Internetis lugemist, mis seisnebki sisuturunduses. Siit saate teada, kuidas seda strateegiat oma brändi reklaamimi kasutada: 7 kindlat põhjust sisuturunduse kasutami ettevõtte kasvu jaoks.

Meiliturundus

Meiliturundus on väikeettevõtete jaoks endiselt tugev klientide teavitamise tööriist. Meiliturunduse kampaania käivitamine võib tunduda üle jõu käiv, kuid tulu võib suurendada bränditeadlikkust ja müüki. Parimate tavade hulka kuulub õige platvormi valimine, tellimise ja tellimusest loobumise hõlbustamine, tõhusate teemaridade koostamine ja korrektuur.

Snapchat

Snapchat on endiselt väga populaarne sotsiaalmeediaplatvorm, mida kasutavad iga päev sajad miljonid inimesed. Nagu teistegi sotsiaalmeedia platvormide puhul, on ärilise Snapchati konto loomine ja sisu postitamine tasuta. Samuti saate suurendada oma toodete või teenuste tasulist reklaami alates vaid 5 dollarist päevas.

Tikk-takk

TikTok on järk-järgult muutumas kõige levinumaks sotsiaalmeediaplatvormiks ning kaubamärgi TikToki loomine ja meeldejääva sisu postitamine on tasuta. Teil on ka võimalus maksta nende märkamatute reklaamide eest, mis ilmuvad siis, kui kasutajad rakenduse avavad või oma vooge sirvivad. Mõlemal juhul on teil juurdepääs TikToki ligi 700 miljonist kasutajast koosnevale vaatajaskonnale, millest umbes 92 miljonit asub USA-s

Otsingumootori optimeerimine (SEO)

SEO esitatakse sageli erinevalt PPC-st: viimane nõuab ettemaksu, samas kui esimene on pikaajaline strateegia, mis põhineb teie kohalolekul veebis. Sellisena saate teoreetiliselt rakendada SEO parimaid tavasid kogu oma veebis ilma raha kulutamata. See eeldaks nende parimate tavade valdamist ja nende kasutuselevõttu kõikjal. Mõned ettevõtted otsustavad siiski oma SEO eest allhanget hankida ja selle eest maksta.

Kui tegelete SEO-ga ise, kohandate oma veebisisu nii, et see sisaldaks sõnu, fraase ja struktuure, mis tõstavad teie veebilehed otsingutulemustes kõrgemale. Need muudatused annavad teoreetiliselt kõrge otsingumootori lehe asetuse ilma kliki eest maksmata, mis säästab aega, kuid maksab päris senti. Sellegipoolest soovitavad paljud veebireklaami eksperdid kasutada mõlemat, st PPC-d lühiajaliste vajaduste jaoks ja SEO-d pikaajalise müügivihje genereerimi ja sisuturundu.

Mõjutaja turundus

Mõjutajaturundus on selles loendis üks uuemaid veebireklaami meetodeid. Selle juured ulatuvad telereklaamides üles astunud kuulsustesse, kuid sotsiaalmeedia on andnud sellele täiesti uue elu. Need sinise linnukesega kontod, millel on suur jälgijate arv või seotuse määr, võivad pakkuda teie kaubamärgile suurt vaatajaskonda, kes usaldab selle allikat. Nende mõjutustega sisu sponsoreerimine on suurepärane viis kaasahaarava vaatajaskonnani jõudmi.

Oma ettevõtte jaoks parima veebireklaami leidmine

Ettevõtte jaoks parima veebireklaami meetodi valimine sõltub mitmest tegurist.

  • Sinu ideaalne ostja isiksus . Kas teie ideaalne klient on osa demograafilisest olukorrast, mis võib muuta temast suure TikToki kasutaja? Kui jah, kaaluge TikToki reklaame. Kui teie ostja isiksus on hoopis keegi, kes töötab kogu päeva kodus sülearvuti ees, võib e-posti turundus olla teie parim viis temani jõudmi.
  • Sinu eesmärgid . Nagu varem selgitatud, on PPC parem kiire müügihüpe saavutami kui SEO. Ja vastupidi, SEO on parem, kui soovite pikas perspektiivis tõsta oma brändi välimust otsingutulemustes – eriti tehingulise eesmärgiga otsingutes.
  • Teie praegune strateegia . Kui tõmbate Instagrami reklaamidest palju müüki, pange pedaal sellel marsruudil medalile. Kui teie taassihtimispüüdlused ei vii samaaegselt kuhugi, jaotage oma raha sellest eelarvest ümber oma Instagrami eelarvesse.
  • Teie eelarve . Eelkõige piirab teie eelarve teie veebireklaamivalikuid. Reklaamifirma palkamine võib olla võimatu, kui teie ettevõte on uus ja ei teeni veel palju tulu, kuid sotsiaalmeedias kohaloleku loomine ei maksa raha. Lisaks, kui saate lõpuks raha juurde, on sotsiaalmeedia reklaamid odavad ja sageli üsna tõhusad.

Lisaressursid

SmartBizi väikeettevõtete ajaveeb on mõeldud ettevõtjatele ja pakub asjatundlikku teavet krediidi, laenude ja äritegevuse kohta. Siin on täiendavad postitused, mis aitavad teil tõhusaid kampaaniaid luua.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga