Veebitööriistad, mis muudavad teie väikeettevõtte elu lihtsamaks

Uus tehnoloogia muudab meid kiiremaks, targemaks, väiksemaks ja tõhusamaks.

Kuigi uute süsteemide õppimine ei ole alati lihtne, on mõned neist lihtsalt liiga head, et neist loobuda. Valisime välja mõned oma lemmiktööriistad, mis muudavad teie elu lihtsamaks.

Kuid ärge võtke ainult meie arvamust – oleme uurinud ka seda, mida teised räägivad ja teevad. Viitasime kahele hiljutisele uuringule, et tugevdada meie parimaid valikuid.

Üks küsitlus, avaldas selle aasta alguses ajakirjas Inc. Magazine, mille autor on SurePayroll, küsis üleriigiliselt 350 väikeettevõtete omanikult oma lemmik veebitööriistu; teine ​​uuring küsitlesime üle 500 ettevõtja, et leida nende lemmikud.

Toome teieni nendest loenditest parimad – toetame seda, kuidas see tehnoloogia meie väikeettevõtete elu muudab.

Suhtlemine ja kohtumised

Google Hangouts: Brand Genie’s kasutame Google Hangoutsi iga päev. See on lihtne viis silmast silma kohtumi, kui me ei saa isiklikult kohal olla. Mõnikord jagame oma ekraani ja teeme klientidega Skype’is koolitusi. Muul ajal kogume oma kaugmeeskonna sisekoosolekuteks kokku.

Me kasutame Google’i kalender samuti saadame välja koosolekukutsed, mis sisaldavad automaatselt Hangouti linki. See muudab lingil klõpsamise ja liitumise nii lihtsaks. Oleme kohtunud inimestega üle maailma ja tundub, et nad on naabermajas. Ja see on tasuta.

Skype: See on meie varu. Meil on Skype’i kontod juhuks, kui klient eelistab Skype’i, kuid ei pea seda nii lihtsaks või täielikult toimivaks (lihtne ekraanijagamine, mitu osalejat) kui Google Hangouts. Siiski lisame selle sellesse loendisse, sest meie viidatud uuringutes kasutavad paljud väikeettevõtted Skype’i ja naudivad seda.

Vaadake ka: 85 parimat tööriista alustavatele ettevõtetele

Failide salvestamine

Kast: See on suurepärane pilvepõhine salvestussüsteem, mis võimaldab teil turvaliselt jagada, salvestada ja hallata kõiki oma ettevõtte faile. Teie meeskond pääseb teie failidele juurde kõikjal ja need on turvaliselt varundatud. Kasutame nende stardipaketti hinnaga $5/kuu/kasutaja.

Jõudsime Boxini pärast mõnda südantlõhestavat hetke Dropboxiga, kus kaotasime failid või funktsioonid. See võis olla meie kasutaja viga, kuid see hirmutas meid piisavalt, et vahetada. Box on ka Inc. lemmiktööriistade nimekirjas.

Google Drive: Paljud meie partnerid kasutavad Google Drive’i ja ka meie oleme siin. Meie arvates ei ole seda nii lihtne kasutada kui Boxi, kuid see on ka tasuta ja tõenäoliselt hõlpsamini seadistatav. Google Drive’i soovitatakse kasutada ka kahes ülejäänud uuringus, millele viitasime.

Organisatsioon

Trello: Trello on visuaalne projektijuhtimissüsteem. See võimaldab teil näha, kuidas teie edenete mitme sammu kaudu. Kogu teie meeskond pääseb sellele juurde, kirjutab märkmeid ja näeb kohe, kus asjad seisavad.

Kasutame seda koos oma tehnilise meeskonnaga, et teha kindlaks, mida on vaja igal nädalal saavutada, ja jälgida edusamme. Trello valiti ka Inc. küsitluses üheks parimaks veebitööriistaks.

Evernote: Evernote on suurepärane viis märkmete tegemi erinevates seadmetes. Rakenduse saate kasutada igas kasutatavas seadmes – telefonis, arvutis, tahvelarvutis – ja seejärel sünkroonitakse see kõik kokku, nii et teie märkmed on alati ajakohased ja juurdepääsetavad.

Märkmetes olev otsingufunktsioon töötab samuti hästi, nii et leiate otsitava. Pole enam paberijääke; see kõik on veebis korraldatud. Kasutame Evernote’i tasuta versiooni. Ka meie viidatud küsitlused nõustuvad meiega; paljud väikeettevõtted vannuvad seda rakendust.

Turundustööriistad

Moz: Kui soovite oma otsingumootori paremusjärjestusest kiiresti jõuda, proovige Moz Local. Nad edastavad kogu teie kontakt- ja asukohateabe suurematele andmete koondajatele. Seejärel leiavad otsingumootorid teid kiiremini ja teie kliendid leiavad teid.

Soovitame seda oma veebisaidi klientidele ja oleme avastanud, et tulemused on üsna kohesed ja dramaatilised. Juurdepääs Mozile on 84 dollarit asukoha kohta.

Weebly: Kasutame oma loodud veebisaitide taustaks Weebly tehnoloogiat ja see meile meeldib. Enamiku veebisaitide jaoks pole enam vaja kohandatud kodeerimist.

Weebly platvorm loob mobiilitoega veebisaite, mida on sama lihtne luua kui Powerpointi dokumenti. Sissejuhatavad veebisaidid (te ei saa oma URL-i) on tasuta.

Genie kaubamärk: Täielik avalikustamine, jah, see on meie ettevõte ja me lõime selle ainsa eesmärgiga automatiseerida väikeettevõtete kaubamärgi loomist. Meie Brand Genie tarkvara tuvastab kiiresti teie värvid, fondid, pildid ja brändi isikupära. Seejärel loote logo, visiitkaardid ja veebisaidi.

Meie veebisaidid on Weebly platvormil ja teie kaubamärk on peal. See, mis varem võttis kuid aega ja maksis tuhandeid dollareid, juhtub nüüd hetkega. Brand Genie on tasuta; logod on 9 dollarit; kohandatud veebisaidid on 345 dollarit.

Lõuend: Webbys nimetas Canvat “kõige lihtsamini kasutatavaks disainiprogrammiks maailmas”, mis annab Internetis parimate auhindu.

Nad on muutnud minust disaineri. Ma pole ikka veel nii hea kui professionaal, kuid Canva veebiplatvormil on kõikvõimalik eellaaditud graafika ja tööriistad, mis muudavad disaini kõigi jaoks lihtsaks.

Kui kasutate teatud graafikat, on tööriist tasuta kasutatav minimaalsete tasudega.

Väikeettevõtte juhtimine on alati žongleerimine ja kui olete nagu enamik väikeettevõtteid, olete ainuomanik. See tähendab, et teil pole töötajaid, kes oleksid spetsialiseerunud kõigele, mida tuleb teha. Tavaliselt peate seda ise tegema.

Need veebitööriistad on siin abiks. Igaüks neist peaks aitama teil muutuda produktiivsemaks ja vabastada rohkem aega – ilma eelarvet mõjutamata. Loodame, et need tööriistad muudavad teie väikeettevõtte elu lihtsamaks.

Sara Conte on Brand Genie kaasasutaja, kes loob taskukohase, automatiseeritud brändiehitaja väikeettevõtetele. Brand Genie sobitab 12 lihtsa küsimuse kaudu automaatselt väikeettevõtted, kellel on soovitatav brändi isiksus. Väikeettevõtted saavad seejärel kiiresti luua ühtse ja hästi kujundatud brändikomplekti, mis sisaldab logo, visiitkaarti ja veebisaiti.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga